Mango’nun Çocuk Giyim Koleksiyonu Mango Kids, Temmuz’da Beğeniye Sunuluyor


Mango, 18 Temmuz itibariyle Mango online store’da satışa sunulacak yeni Mango Kids giyim markası ile çocukların dünyasına girmeye hazırlanıyor. Yeni çocuk giyim koleksiyonu ile Ağustos başı itibariyle de Mango mağazalarında satışa sunulacak.

3 ila 12 yaş arası çocuklar için tasarlanan yeni çocuk giyim koleksiyonu, hem temel, hem de son trend giysileri içerecek ve aynı zamanda, kadın koleksiyonunun en çok satan modellerinden bazılarını “mini-me” adıyla kız çocuk giyimine uyarlayacak. Bu koleksiyon aynı zamanda aksesuar, ayakkabı ve iç giyim de içerecek.

Mango Kids, İspanya, Türkiye, Fransa, Rusya, Almanya, İtalya ve Portekiz de dahil olmak üzere 31 ülkede mevcut yaklaşık 150 Mango mağazasının yanı sıra, Barcelona, Valencia, San Sebastian, Cordoba, Montpellier, Frankfurt ve diğer birçok bağımsız cadde üstü mağazasında 70 metrekare ila 150 metrekare arası mağazalarda Ağustos ayının başında satışa sunulacak.

Mango 2014 yılında, biri büyük beden giysilere, diğeri 14 – 20 yaş arası gençlere yönelik iki yeni koleksiyonu daha satışa sunmaya hazırlanıyor.

Mango Kids