0 - 12 Ay Bebek Gelişimi

1 Yaş Doğum Günü Fikirleri

Bebeğinizin doğumunun üzerinden bir yıl geçti. Bir yaşına basacak ve o gün çok önemli ve özel bir gün. Bebeğinizin ilk yaşını kutlayacağınız 1 yaş doğum günü için farklı ve eğlenceli fikirler ile harika bir parti hazırlayabilirsiniz. 

Ebeveyn olarak sizin ve bebeğinizin paylaştığınız ve kutlayacağınız çok şey var. Bebeğinizin ilk doğum gününü aile içerisinde ya da bir partiyle kutlayarak, geleceğe güzel bir anı bırakabilirsiniz.

Aktiviteler

Bebeğinizin ilk doğum günü için bir konsept belirleyin. Bu konsepti davetiyeler, süslemeler, yemek ve aktiviteler ile zenginleştirin. İşte size birkaç fikir:

Oyuncaklar:

Bebeğinizin en sevdiği oyuncaklar ile ona bir hatıra hazırlayın. Eğlen ve Öğren oyuncakları gibi eğlenceli karakterler bebeğinizin ilk doğum gününün unutulmayacak bir gün olmasına yardımcı olacaktır. Ayrıca arkadaşlarının oynaması için ekstra oyuncakları hazır bulundurun.

1 yaş doğum günü kutlamaİlk Yılı:

Bebeğinizin ilk fotoğrafı, gülümsemesi, sözcüğü, ilk adımları ve daha fazlası gibi heyecan verici ilkleri ile bir konsept hazırlayabilirsiniz. Ailenizden ve arkadaşlarınızdan en sevdikleri anları paylaşmalarını rica edin. Fotoğraflardan oluşturduğunuz bir kolajı dekorasyona ekleyin.

Sevdiği Hayvanlar:

Etrafa oyuncak hayvanlar koyun ve herkesi en sevdikleri hayvanın sesini taklit etmeleri için bir araya toplayın. Bebeğiniz hayvan seslerini taklit etmeyi seviyorsa, etrafta inekler, ördekler ve atlar görmek onu mutlu edecektir. Ayrıca bebeğiniz aslanları, kaplanları ve ayıları görünce de heyecanlanacak ve çok eğlenecektir.1 yaş doğum günü fikirleri

Daha Çok Eğlence:

  • Büyük ve gürültülü bir kalabalık bebeğinizi korkutabilir. Davetli listesini yakın aile bireyleri ve birkaç arkadaşla sınırlı tutun.
  • Bebeğinizin elleriyle parçalayabileceği küçük bir kek hazırlayabilirsiniz. Bebeğiniz kekle oynarken siz de eğlenceli fotoğraflar çekebilirsiniz.
  • Partiyi çocuğunuz iyice dinlendikten sonra, örneğin düzenli olarak uyuduğu saatlerden sonra yapın.

Geri dönüp bebeğinizin ilk yılını güzel hatırlamak sizi her zaman mutlu edecektir.

Yorumları Göster

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.