Kültür Sanat

18. Sabancı Uluslararası Adana Tiyatro Festivali

Sabancı Uluslararası Adana Tiyatro Festivali, 27 Mart’ta kapılarını açtı. 30 Nisan’a kadar devam edecek olan festival bu yıl 18.kez gerçekleşiyor.sabancı adana tiyatro festivali

Türkiye’den ve yurt dışından onlarca farklı tiyatro topluluğunun yer alacağı Sabancı Uluslararası Adana Tiyatro Festivali kapsamında, açıkhava gösterimleri, söyleşi ve paneller, atölye çalışmaları gibi etkinlikler de yer alacak. Ücretli oyunların yanı sıra, ücretsiz oyunların da yer alacağı Sabancı Uluslararası Tiyatro Festivali kapsamında, çocuklara yönelik birçok gösterim de bulunuyor.

Adana’da gerçekleşen tiyatro festivali için ücretli oyunların bilet fiyatları 10 TL olarak belirlendi. Festival kapsamında gösterilecek olan oyunlar için rezervasyon ya da toplu bilet satışı da yapılmıyor. Adana Tiyatro Festivali kapsamında gösterilecek olan oyunlar, Hacı Ömer Sabancı Kültür Merkezi’nde gösterilecek. Adana Devlet Tiyatrosu Çalışma Stüdyosu içerisinde atölye çalışmaları yapılacak. Oyunlar İstanbul Sabancı Üniversitesi’nde de gösterilecek.

Festival programını görmek için tıklayınız: 18. Sabancı Uluslararası Adana Tiyatro Festivali Programı

Yorumları Göster

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir