Kültür Sanat

2. Van Kitap Fuarı

Bu yıl 2.si gerçekleştirilecek olan Van Kitap Fuarı, 22 Nisan’da başlıyor. Van Büyükşehir Belediyesi iş birliği ile düzenlenen 2. Van Kitap Fuarı, 30 Nisan 2016’ya kadar devam edecek.Van Kitap Fuarı

Van Ticaret Odası’nda gerçekleştirilecek olan fuara, 100’e yakın ve sivil toplum örgütü katılacak. Yazar, şair ve edebiyat alanında eser veren birçok sanatçının katılacağı Van Kitap Fuarı’nda, söyleşi, panel ve dinletiler de yapılacak. Senai Demirci, Vehbi Vakkasyoğlu, Veysel Keser, Gülçiçek Günel Tüekin, Ayşe Berktay Hacımirzaoğlu gibi isimlerin katılacağı fuara çocuk kitapları yayımlayan yayınevleri de katılacak. Can Çocuk, Çalışkan Çocuk, Nesil Çocuk, Semerkand Çocuk ve Timaş Çocuk Yayınları yeni çıkan çocuk kitaplarını ziyaretçilere tanıtacak.

Fuar öğrenci, öğretmen ve emeklilere ücretsiz olacak. Diğer katılımcılar için ise fuara giriş bedeli 5 TL olacak. Van Kitap Fuarı, hafta içi saat 10.00 ile 22.00 arasında; hafta sonu ise 10.00 ile 22.00 saatleri arasında açık olacak. 22 Nisan’da 14.00’te açılacak olan fuar, 30 Nisan saat 22.00’de sona erecek.

Yorumları Göster

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir