Çocuk Etkinlikleri

23 Nisan Alışveriş Merkezi Etkinlikleri

23 Nisan’da Carousel Şenliği

Carousel AVM, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı eğlenceli etkinliklerle kutluyor. Kutlamada, Milli Takım Pasta Şefi Ece Akyıldız’ın çocuklar için özel hazırladığı ‘Kurabiye Atölyesi’ ile çocuklar, rengârenk kurabiyeler yapmayı öğrenecek. Ayrıca 3 çocuk, Şarlo İstanbul Oyuncak Müzesi’ne giriş bileti kazanacak. Menar’ın eğlenceli bilim atölyesi, mental ve origami atölyesinde çocuklar yeteneklerini geliştirirken, Ünlü Karikatürist Raşit Yakalı “Karikatür Atölyesi” ile çocuklara çizim tekniklerini öğretecek. Sevimli Bando, birbirinden keyifli marşlarını çalarak ailelere eğlenceli bir gün geçirtecek.

Tüm bunların yanı sıra, danışma bankosunda çocuklara sürpriz hediyeler dağıtılacak.

Tarih: 23 Nisan-27 Nisan 2014 / 12.00-18.00
Yer: Carousel AVM.

23 Nisan’da Happy Fit Spor Akademisi’ne

Cevahir Alışveriş ve Eğlence Merkezi’nin minik ziyaretçileri, Happy Fit Spor Akademisi ile bayramın coşkusunu doyasıya yaşayacak.

Çocuklara sağlıklı beslenmeyi, sporu ve aktif hayatı eğlenirken öğreten Happy Fit Spor Akademisi, 23-24-25 Nisan 2014 tarihlerinde Cevahir AVM’ de yer alacak. Cevahir’in 1. kat orta alanında, 3 gün boyunca sürecek olan etkinlikte, çocuklar spor akademisi mezunu hocalar eşliğinde spor yaparken; Hyper Sincap ile de eğlenceli anlar yaşayacak.

Tarih: 23 Nisan-25 Nisan 2014
Yer: Cevahir AVM.

Optimum Çocuk Kulübü’nde 23 Nisan’a Özel Atölyeler

Optimum Çocuk Kulübü, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Haftası’na yönelik özel atölyeler gerçekleştirecek. Ay Yıldızlı Kurabiye Süsleme Atölyesi, Türk Bayrağı Yapımı ve Gülen Çocuklar ve Dünya Barışı atölye çalışmaları ile Optimum Outlet İstanbul’un küçük ziyaretçileri, 23 Nisan coşkusunu doyasıya yaşayacak.

Tarih: 19 Nisan-20 Nisan 2014
Yer: Optimum Outlet İstanbul.

Star Wars Hayranları İstinye Park’a

İstinye Park’ta düzenlenecek Star Wars Jedi Padawan Akademisi’nde çocuklar, bir Jedi olmanın ve ışın kılıcı kullanmanın ustalıklarını öğrenme şansı yakalayacak. Ayrıca etkinlik alanına gelen ziyaretçilere Star Wars karakterleriyle bir araya gelme fırsatı da sunulacak.

Tarih: 23 Nisan-27 Nisan 2014
Yer: İstinye Park AVM.

Disney Prensesleri Zorlu Center AVM’de

Zorlu Center AVM’de kurulacak Disney Prenses Şatosu’nda küçük kızlar, en sevdikleri Disney Prensesleri’ne dönüşme fırsatı bulacak. 23-24 Nisan tarihlerinde etkinlik alanını ziyarete gelenlere ayrıca Disney Prensesleri’nin müzikal dans gösterilerini izleme ve prenseslerle tanışma şansı sunulacak. Erkek çocuklar ise, Marvel’ın efsane süper kahramanlarından “Kaptan Amerika” temasıyla oluşturulacak aktivite alanında unutulmaz bir bayram geçirecek.

Tarih: 23 Nisan-27 Nisan 2014
Yer: Zorlu Center AVM.

Mickey ve Minnie hayranları Panora Ankara’da Buluşuyor

Panora AVM’de “Mickey Fare’nin Kulüp Evi” temasıyla kurulacak etkinlik alanında Ankaralı çocuklar birbirinden renkli aktivitelerle eğlenip, Mickey ve Minnie’yle tanışma şansı bulacak.

Tarih: 23 Nisan-27 Nisan 2014
Yer: Panora Ankara AVM.

‘Çöps Çetesi’, Aqua Florya AVM’ye Geliyor

Aqua Florya AVM, minik misafirlerine “Çöps Çetesi”yle geri dönüşümün önemini ve çöp ayrıştırmanın doğaya katkısını öğretecek.

Dev bir çöp kamyonunun içinde dolaşan çocuklar; organik, elektronik ve plastik Çöps karakterlerini ayrıştırarak, doğru çöp bidonları ile eşleştirip, oyundaki Çöps karakterlerini doğru çöp bidonuna en kısa sürede atmaya çalışacaklar. Kinect teknoloji ile interaktif bir şekilde oynanacak oyunlarda çocuklar eğlenirken, geri dönüşümün önemini ve çöp ayrıştırmanın faydalarını öğrenecek. Çöps kamyonundan çıkan çocukları her aktivite sonrası farklı bir sürpriz bekleyecek.

Tarih: 19 Nisan-27 Nisan 2014 / Saat: 12.00-19.00
Yer: Aqua Florya AVM.

Dünyanın En Popüler Kuşları Angry Birds Akbatı AVM’de

Akbatı Alışveriş ve Yaşam Merkezi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için çocuklara dünyanın en eğlenceli oyunlarından Angry Birds’ü getiriyor. 3D Angry Birds deneyimi yaşamak isteyen küçük büyük tüm ziyaretçiler, Akbatı oyun alanında buluşuyor.

Zemin kat havuz önünde yapılacak Angry Birds etkinliğine katılacak 10 yaş ve üzerindeki ziyaretçiler, dev sapanla yapacakları dört atışla düzeneği yıkmaya çalışacak, heyecanlı saatler geçirirken sürpriz hediyeler kazanacaklar. 10 yaşın altındaki çocuklar ise, özel workshop alanında Angry Birds’ün en yeni oyunlarını Ipad ve Playstation ile oynama fırsatı bulacak, asabi olduğu kadar sevimli karakterlerle fotoğraf çektirebilecekler.

Tarih: 19 Nisan-27 Nisan 2014 / Saat: 12.00-20.00
Yer: Akbatı AVM.

23 Nisan’da Carrefour İçerenköy AVM’de Rekor Kırılacak

Carrefour İçerenköy Alışveriş Merkezi, 23 Nisan’da 50 değişik ülkeden gelen çocuklar, Doğa Koleji Yabancı Diller Bölümü, Ataşehir ilçesi ilköğretim okulları öğrencileri ve Ataşehir Belediyesi ile barış mesajı vermek için en fazla çocukla “We are the World” şarkısı söyleme rekorunu kıracak. Rekor denemesinin ardından, tüm ülkelerin geleneksel dans gösterileri sergilenecek.

Carrefour İçerenköy Alışveriş Merkezi, 19-23 Nisan tarihleri arasında kurulacak olan istasyonda çocuk yarışmaları gerçekleştirerek onlara unutulmaz anlar yaşatacak. Yarışma sonrasında dereceye giren ilk 10 yarışmacı GD Akademia spor okulundan ücretsiz üyelik kazanma şansını yakalayacak.

19-27 Nisan tarihleri arasında ise, Carrefour İçerenköy Alışveriş Merkezi’de kurulacak şeker evinde çocuklara özel şeker dağıtımı yapılırken; illüzyon, mini club, yüz boyama ve jonglör etkinlikleriyle birbirinden eğlenceli sürprizler çocukları bekleyecek. Birinci senesini 23 Nisan’da kutlamaya hazırlanan Karaoke Box, 23 Nisan etkinlikleri kapsamında çocuklara özel Karaoke turnuvaları düzenleyecek. Turnuvada ilk 3’e girenler Karaoke seti kazanacak.

Tarih: 19 Nisan-27 Nisan 2014 / Saat: 12.00-20.00
Yer: Carrefour İçerenköy AVM.

İstanbul Optimum Outlet’te 23 Nisan Şenliği

Minikler, 23 ve 24 Nisan tarihlerindeki etkinliklerde çocuk olmanın ayrıcalığını ve keyfini doyasıya yaşayacaklar. 23 Nisan günü, Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı coşkusu Optimum Outlet İstanbul’un buz pistinde düzenlenecek olan “Buz Pisti Kostüm Yarışması” ile başlayacak. Saat 13.00 ile 15.00 arasında sürecek olan yarışmaya çocuklar kendi kostümleri ile katılacak. Yarışmada dereceye girenler ise, sürpriz hediyelere kavuşacak. Ardından, yetişkinler kadar küçüklerin de hayranı olduğu ünlü sanatçı Keremcem, 23 Nisan heyecanını çocuklarla paylaşmak için Optimum’a gelecek. Saat 15.00 ile 17.00 arasında düzenlenecek olan imza etkinliğinde Keremcem, çocuklarla bol bol sohbet ederek, onlarla hatıra fotoğrafı da çektirecek.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda çocuklar için adeta bir şenlik alanına dönüşecek olan Optimum Outlet İstanbul’da yapılacak olan Minik Pilotlar Atölyesi ise, çocuklara bambaşka bir heyecan yaşayacak. 23 ve 24 Nisan’da saat 12.00-19.00 arasında gerçekleşecek etkinlikte geleceğin pilotları, yaratıcı drama ve hafıza oyunlarına katılıp, model uçak sergilerini gezebilecek. Ayrıca boyama ve origami atölyelerinde el becerilerini geliştirme şansı yakalayacak olan çocuklar, hayallerindeki meslek ile ilgili yaşadıkları bu özel deneyimi, uçak ve pilot görseli ile çekilecek özel fotoğraflarla da ölümsüzleştirecek. Minik Pilotlar Etkinliğine katılan her çocuk, şişme oyun alanı Jumbo Jet ile eğlencenin doruğuna çıkarken, geleceğin pilot adayı olduklarının simgesi olan sertifikalarını almanın da mutluluğunu yaşayacak.

Tarih: 23 Nisan-24 Nisan 2014 / Saat: 12.00-19.00
Yer: İstanbul Optimum Outlet.

23 Nisan’da Kozzy AVYM’de Tiyatro Şenliği

Kozzy AVYM, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda çocuklar için tiyatro ziyafeti hazırlıyor. 23 Nisan’a kadar aynı günde 100 TL ve üzeri alışveriş yapan herkes 2 kişilik tiyatro bileti kazanıyor.

Çocuk oyunları, 23 Nisan günü Gönül Ülkü ve Gazanfer Özcan Sahnesi’nde, Tiyatro Mie tarafından sahnelenecek. Minik tiyatro severler için sevilen masallardan olan Bremen Mızıkacıları ile Sihirli Fasulyeler unutulmayacak birer anı olacak.

Bremen Mızıkacıları saat 13.00’da, Sihirli Fasulyeler ise 15.00 sahne alacak.

Tarih: 23 Nisan 2014 / Saat: 15.00-13.00
Yer: Gönül Ülkü ve Gazanfer Özcan Sahnesi.

Taş Devri Kasabası’nın Sevilen Kahramanları Profilo AVM’ye Geliyor

Profilo Alışveriş Merkezi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı da kapsayan 9 günlük aktivitesi ile büyük küçük herkesin sevdiği çizgi film kahramanlarını Taş Devri Kasabası’nda çocuklarla buluşturuyor.

Taş Devri kasabasına gelen çocuklar; kurulacak Taş Devri oyun alanında Bambam sopasıyla köstebek oyunu oynayacak, Çakıl dansı yapacak, Fred ve Barney’in araçları ile yarış yapma şansı bulacak, Fred ve Barney’in her Cuma akşamı klasikleşen bowling oyununu oynayarak hem eğlenecek hem de hediyeler kazanacak.

Taş Devri etkinliğinde çocuklar, Çakmaktaşlar’ın 3 boyutlu evine misafir olacak ve eğlenceli zaman geçirme imkânı yakalayacaklar. Ayrıca, çocuklar Taş Devri çizgi filmini izleyecek, Dino’nun kuyruğunda kayarak eğlenceli dakikalar geçirirken; bir yandan da Taş Devri ailesiyle fotoğraf çektirebilecekler.

Tarih: 19 Nisan-27 Nisan 2014 / Saat: 12.00-20.00
Yer: Profilo AVM.

23 Nisan’da Beylikdüzü Migros AVM’de Şenlik Var

Beylikdüzü Migros Alışveriş Merkezi, çevre okulların desteği ile düzenlediği 23 Nisan özel gösterilerine bu yıl da sahneliyor.

Modern, bayrak, lirik ve halk dansları dallarından örnekler gösterecek olan minikler heyecanlarını aileleriyle birlikte yaşayacaklar. Eğlenceli gösterilerin gün boyu süreceği alışveriş merkezinde, çocuklar bu özel günü doyasıya yaşayacaklar. Ayrıca, 23 Nisan’da tüm gün sürecek olan etkinliklerin yanı sıra; Çılgın Bilim-Deney Gösterisi ve birer saatlik atölye programları da yer alacak.

23 Nisan Özel Atölyeleri:

Saat 11.00 Bölge Anaokullarının Dans Gösterileri
Saat 15.00 Çılgın Bilim-Deney Show
Saat 16.00 Çerçeve Yapım Atölyesi
Saat 17.00 Çılgın Bilim-Deney Show
Saat 18.00 Robot Yüzler Atölyesi

Tarih: 23 Nisan 2014 / Saat: 11.00-18.00
Yer: Beylikdüzü Migros AVM.

Akbatı AVM’de “Küçük Eller Yemek Atölyesi”

Akbatı Alışveriş ve Yaşam Merkezi, çocuklar için düzenlediği atölye çalışmaları ve lezzet platformundaki yemek kurslarıyla çocukların yanında olmaya devam ediyor.

Nisan ayında gerçekleştirilecek ‘Küçük Eller Yemek Atölyesi’nde, Akbatı’nın küçük ziyaretçileri Angry Birds kekleri yapıyor.

Tarih: 23 Nisan 2014 / Saat: 15.00-17.00, 12.00-14.00
Yer: Akbatı AVM.

Kent Plaza AVM’de ‘Macera Küpü’ Heyecanı Yaşanacak

Konya Kentplaza AVM, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı haftasında heyecan dolu bir etkinliğe sahne olacak.

Düzenlenecek olan “Macera Küpü” etkinliğinde çocuklar, kendileri için ayrılacak parkurda çeşitli engelleri geçmeye çalışacak. Parkuru tamamlayan çocuklar, etkinlik sonunda “Cesaret Sertifikası” almaya hak kazanacak.

Tarih: 19 Nisan 2014 / Saat: 13.00-18.00

Kanyon’dan Çocuklara 23 Nisan Süprizi ‘Cesur Karabatak’ Tiyatrosu

BKM&Kelebek Yapım ortak yapımcılığında blacklight gösteri tekniği ile Kanyon’a özel olarak hazırlanan çocuk oyunu “Cesur Karabatak”; daha önce hiç kimsenin dalmadığı kadar derinlere dalmanın hayalini kuran, denizin en derinlerini görmek isteyen Cesur Karabatak’ın arkadaşlığı, yardımlaşmayı ve cesareti anlatan renkli öyküsünü anlatıyor.

“Yolculuğu boyunca Cesur Karabatak’ın kaplumbağa, denizanası, ahtapot, uçanbalık, denizatı ve istiridye gibi pek çok canlıyla karşılaştığı maceraları birlikte yaşamak ve bu fantastik şöleni kaçırmamak için 5-11 yaş arasındaki tüm çocukları Kanyon Cinemaximum Salon 7’ye davet ediyoruz.”

Tarih: 19 Nisan-27 Nisan 2014 / Saat: 12.00, 14.00, 16.00
Yer: Kanyon AVM.

Sera Kütahya AVM’de 23 Nisan Şenliği

Sera Kütahya, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı çocuklarla birlikte kutluyor. Her yıl büyük coşkuyla kutlanan, TBMM’nin açılış yıldönümü ve Mustafa Kemal Atatürk’ün çocuklara armağan ettiği bu özel günde çocuklar Sera’da gönüllerince eğlenecekler. Düzenlenecek olan programda, animasyon ve palyaço gösterileri, yarışmalar, boyama etkinlikleri, balon dağıtımı gibi aktiviteler yer alacak. Ayrıca çocuklara, süpriz hediyeler dağıtılacak.

Tarih: 23 Nisan 2014 / Saat: 14.00-18.30
Yer: Sera Kütahya AVM.

‘Arı Maya’ Next Level AVM’de Çocuklarla Buluşuyor

Ankara’da ilk kez gerçekleşecek “Arı Maya Çocuk Karnavalı” ile Next Level AVM, çocuklara hem 23 Nisan hem de bahar coşkusunu yaşatacak.

Next Level AVM Podyum Kat’ta kurulacak Arı Maya Çocuk Karnavalı’nda, çocuklar Arı Maya ile çiçek ekme, sek sek oyunu, hedef vurma ve Arı Maya ile dans etme şansını yakalayacak. Çiçeklerle taç yapımını da öğrenecek çocuklar yaptıkları taçlar kendilerine hediye edilecek. Hikâyesi ile çocuklara doğanın tüm güzelliklerini anlatan ve sevdiren Arı Maya ile fotoğraf çektirme imkânına da sahip olacak çocuklar, karikatürist sanatçısının çizimleriyle de keyifli anlarını unutulmaz kılabilecek.

Sürpriz şovlarla keyifli bir hafta geçirecek çocuklar Next Level AVM Podyum Kat’ta kurulacak, pamuk şeker, popcorn ve meyve stantlarında en sevdikleri tatları denerken, dileyenler ise balonlarla süslü alanda özgürce eğlenebilecek.

Tarih: 19 Nisan-27 Nisan 2014 / Saat: 12.00-18.00
Yer: Next Level AVM.

Ninja Kaplumbağalar Carrefour Ankara Alışveriş Merkezi’nde

23 Nisan etkinlikleri kapsamında ünlü Ninja Karavan’ının da yer alacağı aktivitede çocuklar; “Ninja Olmak” için workshopa katılacak, Leonardo ve Raphael ile tanışacak ve fotoğraf çektirebilecekler. Fotoğrafların anında hediye edildiği etkinlikte çocuklar, Ninja olmanın keyfini yaşayacaklar. Etkinlikte dağıtılacak göz bantları da Ninja Kaplumbağalar’dan onlara hediye.

Tarih: 19 Nisan-20 Nisan 2014 / Saat: 12.00-18.00
Yer: Carrefour Ankara AVM.

Carrefour Bursa Alışveriş Merkezi 23 Nisan’ı Gösteriler ile Kutluyor

Carrefour Bursa Alışveriş Merkezi ziyaretçileri, 23 Nisan etkinlikleri kapsamında Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile düzenlenecek ve çeşitli okullardan öğrencilerin katılacağı aktivitelerde folklor, koro ve dans gösteriyleriyle keyiflli anlar yaşayacak.

Tarih: 23 Nisan 2014
Yer: Carrefour Bursa AVM.

Çocuklar Anadolu Efes Basketbol Takımı Oyuncuları ile Tanışma Fırsatı Yakalayacak

Buyaka AVM ve Gnc işbirliğinde gerçekleşecek olan etkinlikte, Anadolu Efes basketbol takımı oyuncuları, çocuk hayranları ile bir araya gelirken aynı zamanda onlarla basketbol maçı yapacaklar.

Bunun yanı sıra, düzenlenecek olan “Alaaddin’in Sihirli Lambası” etkinlikleri kapsamında çocuklar, Alaaddin’in sarayını gezerek masallarını dinleyecek, Lamba’nın Cin’inden sihirbaz gösterilerini deneyimleyecekler. Küçüklerin yaratıcılıklarını ortaya koyacakları sihir ve saray takıları atölyelerinin yanı sıra oyuncak ve maske yapımı ile kum boyama aktivitelerinde eğlenceli dakikalar çocukları bekliyor olacak. Günün sonunda çocuklar, Aladdin’in halısında fotoğraf çektirip etkinlik katılım belgelerine sahip olacaklar.

Military Kids by Orçun Yıldız eşliğinde gerçekleşecek olan spor eğitiminde çocukları keyifli dakikalar bekliyor. Danslarıyla her maçta dikkat çeken Efes Kızları da çocuklara şölen tadında bir şov sunacaklar. LÖSEV ile gerçekleştirilen işbirliği ile lösemi hastası küçükler de hayallerindeki basketbolcularla fotoğraf çektirip imza alma imkanı da elde edecekler.

Tarih: 19 Nisan-27 Nisan 2014 / Saat: 13.00-18.30 (Alaaddin’in Sihirli Lambası) – 23 Nisan 2014 (Efes Basketbol Takımı)
Yer: Buyaka AVM.

Trump Alışveriş Merkezi’nde Çocuklara Özel 23 Nisan Şenliği

Trump AVM, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında çocuklar için eğlenceli aktiviteler düzenliyor.

Dört gün boyunca düzenlenecek tiyatro etkinlikleri kapsamında; 23 Nisan Perşembe “Vız Vız Arı Bazi”, 24 Nisan Cuma “Prensesin En güzel şarkısı”, 26 Nisan Cumartesi “Alice Harikalar Diyarında”, 27 Nisan Pazar “Küçük Pandalar” çocuk katı sahnesinde sergilenecek. Tüm tiyatrolar saat 13.00’te başlayacak.

23 Nisan Çarşamba günü çocuk katındaki mağazalarda, yüzde 20 indirim uygulanacak. Kampanyaya dahil olan mağazalar; Doa, Karamela, Mamino, Alex, Original Marines ve Toyzz Shop.

Televizyon ekranlarında birçok sevilen animasyon karaktere hayat veren Graffi 2000 ekibinin hazırladığı eğlenceli aktiviteler Trump Alışveriş Merkezi’nde gün boyu çocuklara 23 Nisan coşkusunu yaşatacak. Çocuklar 23 Nisan günü Graffi karakterleriyle buluşarak ücretsiz fotoğraf çekimine de katılabilecek.

14:30-15:15: Koca kafalar özel gösterimi ile koca kafalar şarkı yarışması. Ayrıca yarışmaya katılan küçük misafirlere CookPlus’tan sürpriz hediyeler var.
15.30-16.15: Çınar özel gösterimi ile karaoke etkinliği. Etkinliğe katılan küçük misafirlere CookPlus’tan sürpriz hediyeler var.
16.30-17.15: “Koş Sabri Koş” oyun etkinliği
17.30-18.00: Dizi kostümlerine bürünen Çınar karekteri ile çekimler

Her etkinlik arasında ise, “Bella Mella Mee”, “Çürük Ali” ve “Mikrop Necati Gösterimleri” ziyaretçilere keyifli dakikalar yaşatacak.

Tarih: 23 Nisan-27 Nisan 2014 / Saat: 11.00-18.00
Yer: Trump AVM.

Ataköy Atrium AVM’den Birbirinden Farklı 23 Nisan Aktiviteleri

Ataköy Atrium Alışveriş Merkezi, Atatürk’ün Türk ve dünya çocuklarına armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için dolu dizgin bir etkinlik programı hazırladı.

23 Nisan çocukları, tüm gün sürecek olan tematik yüz boyama etkinliğinin yanı sıra, profesyoneller eğitmenler eşliğinde yine tüm gün sürecek olan Dekoratif Tasarım Etkinliğine katılabilecekler. Etkinlik kapsamında Türkiye’nin çok değerli iki tiyatro sanatçını da ağırlayacak olan AVM, Geleneksel Türk Gölge Tiyatrosu ve Kukla Tiyatrosu performanslarıyla çocuklara tam bir bayram havası yaşatacak.

Saat 13.00’da, Karagöz Ustası Hayali Suat Veral sahnede olacak. Geleneksel Türk Gölge Oyunu sanatının araştırılması, geliştirilmesi ve yeni nesillere aktarılmasını sağlamak amacıyla başladığı sanat hayatı boyunca birçok ödül alan sanatçı, yurtiçi ve yurtdışında geleneksel sanatımızı başarıyla temsil etti.

15.00-16.00 arasında Sevinçer Masal Tersanesi tarafından sahnelenecek olan kukla tiyatrosu ise günün final gösterisi. Obje ve kuklaların kullanımıyla daha zengin, görsel açıdan etkili hikayeler anlatmayı hedefleyen bir tiyatro türü olan Kukla Tiyatrosu, hikayesi ve kuklalarıyla çocukları farklı bir deneyimin masalsı atmosferine dahil edecek.

Tarih: 23 Nisan 2014 / Saat: 11.00-16.00
Yer: Ataköy Atrium AVM.

23 Nisan’da Metroport AVM’de Birbirinden Eğlenceli Aktiviteler Çocukları Bekliyor

Bu özel günde çocukları mutlu edecek pek çok aktivite Metroport AVM ziyaretçilerini bekliyor. “Metroport Eğlence Karnavalı”, 21 Nisan’da başlayarak 23 Nisan’da da devam edecek.

3 gün boyunca tam bir festival alanına dönüşecek alışveriş merkezinde, çevre okullardaki öğrencilerin Tango, Latin ve Azeri danslarından oluşan gösterilerinden, Diyarbakır yöresi folklor gösterilerine kadar çeşitli dans gösterileri sadece çocukların değil, yetişkinlerin de eğlenceli bir gün geçirmesini sağlayacak. Metroport AVM’nin çocuklara sürprizi bu kadarla da bitmiyor, öğrencilerin buz pistinde yapacakları, gösterilerin yanı sıra, davul ritim gösterisi ile aktivite alanı görsel bir şölene ev sahipliği yapacak.

Ayrıca, Metroport AVM ziyaretçileri, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın anlam ve önemine dikkat çekmek üzere hazırlanan resim sergisini de dolaşabilecek. Bayrampaşa Göz Hastanesi Göz Vakfı ise, 40 öğrenciyi ücretsiz göz muayenesinden geçirecek.

Tarih: 21 Nisan-23 Nisan 2014
Yer: Metroport AVM.

Dünyanın İlk Çocuk Resim Okulu’nun Sergisi 23 Nisan’da Sapphire Çarşı’da

Kuzey Osetya-Alanya Cumhuriyeti’nde bulunan dünyanın ilk çocuk resim Okulu, Tavasiev’in öğrencilerine ait birbirinden özel resimlerden oluşan Çocuk Ressamlar Resim Sergisi, Türkiye’de ilk kez Sapphire Çarşı’da sanatseverlerle buluşuyor.

Alan Kültür ve Yardım Vakfı işbirliği ile gerçekleştirilen Çocuk Ressamlar Resim Sergisi; 23 – 30 Nisan 2014 tarihleri arasında Sapphire Çarşı’da ziyaret edilebilecek. Serginin açılışı 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda saat 13:00’te, çocuk sanatçıların Kuzey Kafkas Halk Müziği eşliğindeki sürpriz gösterileri ile gerçekleştirilecek.

Tarih: 23 Nisan-30 Nisan 2014 / Saat: 13.00-15.00
Yer: Sapphire Çarşı.

Kent Meydanı AVM 23 Nisan’ı Çeşitli Etkinliklerle Kutluyor

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı haftası, Kent Meydanı AVM’de coşkuyla kutlanacak. Kutlamalar kapsamında; 23 Nisan’a özel olarak hazırlanan tüm çocuklar, sergi ve çeşitli etkinliklerle Kent Meydanı AVM’de hünerlerini sergilemeye devam edecek ve doyasıya eğlenecek.

22 Nisan’da Emine Örnek Anaokulu öğrencilerinin Karton Adam Etkinliği ile başlayan kutlamalar; 23 Nisan’da İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün kutlama programına bağlı olarak folklor, dans ve koro gösterileri ile; 23-24 Nisan’da ise, Mini İşler Evi Etkinlikleri ile devam edecek.

Tarih: 22 Nisan-24 Nisan 2014
Yer: Kent Meydanı AVM.

Maltepe Park AVM’de 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, Maltepe Park Alışveriş Merkezi’nde her yıl olduğu gibi bu yıl da dolu dolu bir program ile kutlanacak. 23-24 Nisan tarihlerinde Maltepe Park sahnesinde çeşitli okulların birbirinden yetenekli öğrencilerinin katılımıyla özel sahne gösterileri gerçekleşecek. Halkoyunlarından, filarmoni orkestrası, dans, perküsyon, bale, jimnastik gösterilerine kadar uzanan değişik, rengârenk ve cıvıl cıvıl gösteriler Maltepe Park ziyaretçileri ile buluşacak.

Özel sahne gösterilerinin yanı sıra yurtdışından gelen ”Peb Bou-Bubble Show” isimli balon gösterisi ve Yetenek Sizsiniz yarışma programında yayınlanan sihirli balon gösterisi herkese renkli bir 23 Nisan yaşatacak.

Eğlenceli yarışmalar hazırlayan animatör sunucusunun workshopları, kukla gösterileri, tahta bacak, robot adam gösterisi ve komik epizotlardan oluşan Pandomim gösterileri Maltepe Park ziyaretçilerini bekliyor olacak.

Tarih: 23 Nisan-24 Nisan 2014
Yer: Maltepe Park AVM.

Taurus AVM’de “Ritim Korosu” Konseri ve Pepee

Taurus AVM, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında çocuklara unutamayacakları anlar yaşatacak. Projeleri Fransa Kültür Bakanlığı tarafından 20 yıldır desteklenen Müzisyen Senem Diyici’nin yönetiminde yaklaşık 2 aydır ücretsiz kurs alan çocuklardan oluşan “Ritim Korosu”, eğitimlerini 23 Nisan günü saat 17.00’de verecekleri Türk müziği ve marşlardan oluşan konserle sonlandıracak.

Bunun yanı sıra sevilen çizgi film kahramanı Pepee, 26-27 Nisan günleri, 12.00-17.30 saatleri arasında Taurus AVM’de çocuklarla buluşacak.

Tarih: 23, 26, 27 Nisan 2014
Yer: Taurus AVM.

23 Nisan’da Novada Ataşehir AVM’de Uçurtma Şenliği Var

Novada Ataşehir AVM çocuk katında gerçekleştirilecek olan festivalde çocuklar, uzman eğitmenler ile birlikte birbirinden renkli yüzlerce altıgen uçurtmalar yapacaklar.

Etkinlik kapsamında yaptıkları uçurtmaların sahibi olan çocuklar, çocuk bayramını diledikleri gibi eğlenerek geçirecekler.

Tarih: 23 Nisan-24 Nisan 2014 / Saat: 14.00-17.00
Yer: Novada Ataşehir AVM.

Sümerpark AVM’de ‘Keloğlan Masalları Müzikali’

Sümerpark Alışveriş Merkezi Yemek Katı’nda sahnelenecek Keloğlan Masalları Müzikali, kahramanları, şarkıları, dansları, heyecanlı konusu ve göz alıcı dekoruyla çocukları mutlu edecek. Gösteri 12.00, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00 ve 17.00 saatleri olmak üzere günde 6 kez yapılacak.

Ayrıca etkinlikte 12.00 – 17.30 saatleri arasında Bilgecan Dede’nin Evi sergiye açık olacak.

Tarih: 23 Nisan-24 Nisan 2014 / Saat: 12.00-18.00
Yer: Sümerpark AVM.

Zafer Plaza’da Coşkulu 23 Nisan Kutlaması

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Zafer Plaza’da bir hafta boyunca sürecek dolu dolu eğlence ve gösterilerle kutlanıyor.

Zafer Plaza, Bursa’daki eğitim kurumlarınca hazırlanan özel gösterilerden üç boyutlu oyun heyecanına, interaktif dans gösterilerinden folklorumuzun seçkin örneklerine, dünyaca ünlü şovlardan öğretici ve gelişime yönelik keyifli aktivitelere kadar daha birçok eğlenceli etkinliklerle bayram coşkusunu minik ziyaretçilerimiz ve aileleriyle birlikte yaşayacak.

Tarih: 19 Nisan-27 Nisan 2014
Yer: Zafer Plaza AVM.

Çocuklar İstanbul Meydan AVM’deki Survivor Kids’te Yarışıyor

Meydan İstanbul AVM’nin etkinlik meydanında kurulan ve tamamen doğal malzemelerden oluşan Survivor Parkuru’nda, 7-11 yaş arasındaki tüm çocuklar ücretsiz olarak yarışacaklar. Aktivitenin organizatörlüğünü İstanbulkamp, koordinatörlüğünü Emekli Sat Komandosu ve Dünya Rekortmeni Namık Ekin, Ana Sponsorluğunu ise n11.com gerçekleştirecek. Yarışmalar sonunda tüm katılımcılara katılım sertifikası ve finalistlere madalya verilecek. Ödüllü yarışma için kayıt yaptırmak gerekiyor.

Program:

– 23 – 24 – 25 Nisan tarihlerinde Birinci Tur elemeleri,
– 26 Nisan Cumartesi günü İkinci tur (yarı final) eleme oyunları,
– 27 Nisan Pazar Üçüncü Tur (Final) oyunları.

Tarih: 23 Nisan-27 Nisan 2014
Yer: İstanbul Meydan AVM.

Airport AVM’de 23 Nisan Şenliği

Dalin’in Airport AVM’de tüm gün sürecek etkinlikleri ve sürpriz hediyeleriyle başlayacak program, 11:30-14:30 saatleri arasında Doğa Koleji’nin Geleneksel Çocuk oyunları, 23 Nisan Kart Atölyesi Etkinlikleri, 15:00-18:00 saatleri arasında Okyanus Koleji’nin Çocuk Tiyatrosu, Dans Gösterileri ve sürpriz hediyeleri ile devam edecek. 13:00-17:00 saatleri arasında gerçekleşecek olan Eyüp Oyuncakları Oyuncak Atölyesi ile çocuklar, kendi oyuncaklarını kendileri tasarlayabilecek.

Tarih: 23 Nisan 2014
Yer: Airport AVM.

23 Nisan Kutlamaları Meydan Merter AVM’de Uzun Sürüyor

26 Nisan günü Meydan Merter AVM’deki “Süheyl Uygur ve Çocuklar Yarışıyor Etkinliği’nde” çocuklar hem yarışacak, hem de sürpriz hediyeler kazanacak. 27 Nisan günü AVM’de yapılacak “Kostümlü Tiyatro Gösterisi”nin yanı sıra, 26-27 Nisan tarihlerinde gerçekleştirilecek palyaço tarafından yüz boyama, sosis balon günü gibi etkinlikler çocukların neşesine neşe katacak.

Tarih: 26 Nisan-27 Nisan 2014 / Saat: 15.00
Yer: Meydan Merter AVM.

M1 Merkez Konya AVM’de Coşkulu 23 Nisan Şenliği,

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, M1 Merkez Konya AVM’de 22-23-24 Nisan günlerinde birbirinden farklı ve renkli etkinliklerle kutlanacak. Programda animasyon, dans yarışması, resim yarışması, sihirbaz gösterisi, çuval yarışması gibi etkinlikler yer alacak.

Tarih: 22 Nisan-23 Nisan-24 Nisan 2014 / Saat: 10.00-21.00
Yer: M1 Merkez Konya AVM.

23 Nisan’a Özel Çocuk Karnavalı Capacity AVM’de

Capacity AVM, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda “Çocuk Karnavalı” teması ile küçük ziyaretçilerine keyifli saatler yaşatacak. Oluşturulacak aktivite alanında çocuklara unutulmaz bir bayram yaşatmaya hazırlanan Capacity AVM, etkinlik süresince çocuklara, sürpriz hediyeler, Türk bayrağı, balon ve rüzgar gülü dağıtımı yapacak.

Capacity AVM’de kurulacak dört adet panayır çadırının içinde animatörlerin desteği ile birbirinden renkli ve eğlenceli oyunlar, çocukların unutulmaz anıları arasında yer alacak.

Tarih: 23 Nisan 2014 / Saat: 14.00-18.00
Yer: Capacity AVM.

M1 Merkez Adana AVM’de 23 Nisan Etkinlikleri

Adana Biltest Okulları işbirliğiyle düzenlenecek 23 Nisan kutlamalarında çocuklar ve aileleri çok değişik, tematik, renkli ve eğlenceli bir gün geçirecekler. Günboyu özel sahne showları, müzik dinletileri, çeşitli yarışmalar,sürpriz hediye kazanma imkanları, palyaço, yüz boyama, resim yapma gibi interaktif etkinlikler çocukları ve aileleri bekliyor.

Aynı gün Media Markt Mağazası işbirliğiyle düzenlenecek özel bir yarışma programına da katılmak mümkün olacak. XBOX alanında aileler çocuklarıyla birlikte çok farklı bir oyuna katılıp, küçük yarışmalarda hem eğlenip hem de sürpriz hediyeler kazanabilecekler.

Tarih: 23 Nisan 2014 / Saat: 10.00-21.30
Yer: M1 Merkez Adana AVM

Yorumları Göster

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı

Cicicee'ye katılın!

Cicicee'deki yeniliklerden haberdar olmak için abone olun.

Bize katıldığınız için

teşekkür ederiz.

Cicicee'ye katılın!

Cicicee'deki yeniliklerden haberdar olmak için abone olun.

Bize katıldığınız için

teşekkür ederiz.