Belirli Gün ve Haftalar

23 Nisan İndirim Kampanyaları

Converse Kids'de 23 Nisan kampanyası

Çocuk Bayramı yaklaşıyor. Converse de Çocuk Bayramı için düzenlediği özel kampanyasında Converse Kids koleksiyonu ayakkabılarında % 40 indirim uyguluyor.

Asports mağazaları ile birlikte Boyner, YKM, Maxi Toys ve Toksöz mağazalarında, 17 Nisan – 3 Mayıs 2009 tarihleri arasında geçerli olacak kampanya süresince çocuklarınıza birbirinden güzel Converse’ler hediye edebilirsiniz.

Linzer'den 23 Nisan için özel kampanya

Linzer, yaklaşan 23 Nisan Çocuk Bayramı için, 1-30 Nisan tarihleri arasında "Doğum Günü Pasta Siparişleri"nizde yüzde 15 indirim ve sürpriz hediyeler veriyor.

Galleria Mağazaları

20. yaşını kutlayan Galleria 23 Nisan haftasında çocukları sevindiriyor. 23 ile 24 Nisan tarihleri arasında Galleria her 50 TL’lik alışveriş yapan kişiye iki gün boyunca sürpriz anonslarla 100 adet Faber Castell kırtasiye seti, 100 adet buz pisti bileti, 20 adet sinema bileti ve 10 adet (hafta içi kullanımlı) bowling bileti kazanma şansı sunuyor.

Dremel’den Lego® ile çocuklara özel kampanya

Dremel, Lego® firması ile ortaklaşa geliştirdiği Lego® mucit paketi kampanyası ile çocuklar kadar yetişkinleri de sevindirmeye devam ediyor. Eylül ayına kadar devam edecek kampanya kapsamında bir Dremel makinesi (300-1/55 veya 400 serisi) satın alan kullanıcılara Lego® mucit paketi hediye ediliyor.

Lego® “üçü bir yerde” mucit paketi ile çocuklara üç farklı araba modeli tasarlamayı mümkün kılan kampanya, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda Kozyatağı Bauhaus’da çocuklarla buluşuyor.

Çocuklara kendi canavar kamyonlarını, F1 yarış makinalarını ve hayallerindeki arabayı yaratma fırsatı sunan Lego® mucit paketini, 23 Nisan’da Bauhaus Dremel Lego® standına gelen çocuklar ücretsiz deneme hakkı kazanıyor.

Kanz’da % 23 Nisan Kampanyası

Kanz mağazalarında 23 Nisan’a özel yüzde 23 indirim kampanyası olacak.

Harvey Nichols'da Çocuk Şenliği

23 – 24 Nisan'da çocuk departmanında 23% indirim. Keyifli alışverişler dileriz.

Yorumları Göster

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir