Çocuk Yarışmaları

23 Nisan Ödüllü Resim Yarışması 2017

Beşiktaş Belediyesi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında 6-13 yaş aralığındaki çocukların katılabileceği bir resim yarışması düzenliyor. Son başvuru tarihi 14 Nisan 2017 olarak belirlenen resim yarışmasının teması “Atatürk ve Çocuklar” olacak. 

23 nisan resim yarışması 2017

23 Nisan Ödüllü Resim Yarışması için 6-13 yaş aralığındaki tüm çocuklar başvuruda bulunabilecek. Çocukların 23 Nisan’ın önemini anlamalarını ve 23 Nisan’ı çocuklara armağan eden Atatürk’ü daha yakından tanımaları amacıyla düzenlenen yarışmada kazanan öğrencilere ödül verilecek. Yarışmaya her öğrenci en fazla 3 eserle katılabilecek. Çocuklar, ürettikleri eserin arka yüzüne ad-soyad, okul, yaş ve iletişim bilgilerini yazarak yarışmaya katılabilecek.

Beşiktaş Belediyesi 23 Nisan resim yarışması için gönderilecek eserler Beşiktaş Belediyesi Levent Hizmet Binası Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nden Eda Aydın’a teslim edilecek. 23 Nisan resim yarışması hakkında daha detaylı bilgi almak için 0212 319 42 42 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Yorumları Göster

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı