Kültür Sanat

23 Nisan Otel Etkinlikleri

Mövenpick Hotel İstanbul’da Çikolata Kursu

Mövenpick Hotel İstanbul, 6-12 yaş grubundaki çocuklar için ‘Çikolata Yapım Kursu’ düzenliyor.

Başaşçı Giovanni Terracciano ve Pastane Şefi Ferdi Balcıoğlu tarafından uygulamalı olarak verilecek olan kursta; çikolata eritme, saklama ve işleme gibi bilgilerin yanı sıra beyaz ve siyah çikolata yapımı, çikolata ile meyve ve fındık kaplama öğretilecek.

Çocuklar bu kursta yaratıcılıklarını geliştirmekle kalmayıp, çikolata yapımının sırlarını da keşfedecek.

Tarih: 23 Nisan 2014 / Saat: 15.00-17.00
Yer: Mövenpick Hotel İstanbul
Ücret: Kişi başı 98 TL.

Pera Palace Hotel’deki Çikolata Kursu ile UNICEF’e Destek

7 yaş ve üzeri çocuklar için düzenlenen özel çikolata kursunda çocuklar, çikolata yapımının sırlarını öğrenecek; portakallı, tarçınlı, krokanlı, bademli, fındıklı çeşitlerinin yanı sıra hayallerindeki çikolatayı pişirme imkânı bulacaklar. Etkinlik bitiminde çocuklara günün anısını yaşatacak sertifikalar ve önlükler verilecek.

Etkinlikten elde edilen gelirin tamamı ise, çocukların gelişimine destek olmak amacıyla UNICEF’e bağışlanacak.

Tarih: 19 Nisan 2014 / Saat: 15.00
Yer: Pera Palace Hotel Jumeirah
Ücret: 100 TL.

Minik Şefler 23 Nisan’da Holiday Inn İstanbul City’de Buluşuyor

5-12 yaş grubundaki çocuklar, 23 Nisan’da Holiday Inn İstanbul City’de şef olacak. Düzenlenecek olan etkinlikte minik şefler, lezzetlerine doyum olmayan mini pizzalar ve kurabiyeler yapacak. Çocuklar, hazırladıkları mini pizza ve kurabiyeleri tadıp, sonrasında da evlerine götürebilecekler.

Tarih: 23 Nisan 2014 / 13.00-15.00
Yer: Holiday Inn İstanbul City
Ücret: 35 TL.

Sheraton İstanbul Ataköy’de Çikolata ve Pasta Kursu ile Tatlı Bayramlar

Sheraton İstanbul Ataköy, 23 Nisan’da düzenleyeceği çikolata ve pasta yapım kursu ile çocukları unutamayacakları bir mutfak macerasına davet ediyor.
6 yaş ve üzerindeki çocukların katılacağı etkinlikte çocuklar, çikolata ve pastaların renkli dünyasını keşfetme imkânı yakalayacak.

Tarih: 23 Nisan 2014 / 15.00-17.00
Yer: Sheraton İstanbul Ataköy
Ücret: 70 TL.

Çocuklar Swissotel 3. Çocuk Karnavalı’nda Buluşuyor

Swissotel Büyük Efes, Bonbonniere Anaokulu ana sponsorluğunda gerçekleşecek olan 3. Swissotel Çocuk Karnavalı ile bu yıl da çocuklar ve ailelerini keyifli etkinliklerle buluşturuyor.

Karnaval, lezzetli açık büfe öğle yemeği, gün boyu sürecek oyunlar ve sürpriz sanatçıların eğlenceli performansları ile renkleniyor. Üstelik etkinliğin geliri, Koruncuk Vakfı’na bağışlanıyor.

Tarih: 19 Nisan 2014 / 11.00-17.00
Yer: Swissotel Büyük Efes
Ücret: Çocuk 67,50 TL – Yetişkin 56,50 TL.

Sirene Belek Hotel’de 23 Nisan Coşkusu

Antalya’nın Belek ilçesinde yer alan Sirene Belek Hotel, 23 Nisan’da çocuklarıyla birlikte eğlenceli vakit geçirecek ailelere ev sahipliği yapacak.

Düzenlenen programda, birbirinden özel yarışmalar ve oyunlarla çocukların neşesi ikiye katlanacak. 23 Nisan’a özel at turu ile yeşil tabiatın tadını çıkaracak olan minikler, özel kurabiye ve pasta yapım kursu ile şeflik deneyimi yaşayacak. Çocuklara özel hazırlanan Sirene t-shirtleri ve uçan balonlar ile 23 Nisan pastası kesen çocuklar, unutulmaz bir deneyim yaşayacak.

Tarih: 23 Nisan 2014
Yer: Sirene Belek Hotel
Ücret: Standart oda kişi başı fiyatı 255 TL’den başlarken, 0-12 yaş grubundaki çocuklara ücretsiz konaklama imkânı sunulacak. Aile odasında ise, fiyatlar kişi başı 295 TL’den başlayacak, 0-12 yaş ve 0-7 yaş grubundaki 2 çocuk ücretsiz konaklayabilecek.

Kempinski Hotel The Dome’da 23 Nisan Kutlaması

Kempinski Hotel The Dome, 23 Nisan’a özel iki farklı konaklama alternatifiyle Kempinski’de çocuk olmanın ayrılacağını yaşatacak.
Kempinski Hotel The Dome’un 23 Nisan’a özel, Kids Clup’ta düzenlediği “Kids Party” etkinliği ve gün boyu süren çocukların el becerilerini geliştirmeye yönelik workshoplar, unutulmaz bir eğlence yaşatacak.

Tarih: 23 Nisan 2014
Yer: Kempinski Hotel The Dome
Ücret: Bilgi alınız

 

Yorumları Göster

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı

Cicicee'ye katılın!

Cicicee'deki yeniliklerden haberdar olmak için abone olun.

Bize katıldığınız için

teşekkür ederiz.

Cicicee'ye katılın!

Cicicee'deki yeniliklerden haberdar olmak için abone olun.

Bize katıldığınız için

teşekkür ederiz.