Alışveriş

23 Nisan’da Çocuklar İçin Kampanyalar

FLO 23 Nisan’da Çocuklara Scooter Hediye Ediyor

10-24 Nisan tarihleri arasında, çocuklar için FLO İlkbahar/Yaz Koleksiyonu’ndan 100 TL ve üzeri alışveriş yapan anne babalar, FLO’nun hediyesi olan Barbie, Ben 10 ve Sindy temalı scooterlarla bayram sevincini ikiye katlayacak.

LC Waikiki’den Çocuklara 23 Nisan Hediyesi

LC Waikiki, 3-9 yaş arasındaki kız ve erkek çocukları için hazırladığı rengârenk, cıvıl cıvıl 23 Nisan’a özel koleksiyon ile çocukların bayramını kutluyor. 18-23 Nisan tarihleri arasında yapılacak her 50 TL ve üzeri alışverişlerde ise, anında sürpriz hediyeler var.

Toyyz Shop’ta 23 Nisan’a Özel İndirim

23 Nisan’da Toyyz Shop’un Trump Towers Alışveriş Merkezi mağazasını ziyaret eden çocuklar, diledikleri ürüne yüzde 50 indirimli sahip olacak.

Dentistanbul’dan Ücretsiz Diş Muayenesi

Ağız-diş sağlığının temellerinin çocuklukta atıldığı bilimsel gerçeğiyle hareket eden Dentistanbul, 23 ve 24 Nisan’da ücretsiz diş muayenesi ve sürpriz hediyelerle çocukları gülümsetecek. Muayeneler, Beşiktaş Dentistanbul Diş Hastanesi, Levent Dentistanbul Academy Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Ataşehir Dentistanbul Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nde yapılacak.

Kidomino 23 Nisan’ı İndirim ile Kutluyor

Kidomino 23 Nisan’ı, 17 Nisan-25 Nisan tarihleri arasında uygulayacağı yüzde 15 indirim ile kutlayacak.

Panço 23 Nisan’da Hediye Çeki Kazandırıyor

17-24 Nisan tarihleri arasında Panço İlkbahar/Yaz Koleksiyonu’ndan 100 TL tutarında alışveriş yapan aileler, 23 Nisan’a özel 35 TL hediye çeki kazanacak.

Allianz Türkiye’nin “Büyüyen Çocuk Sigortası”nda 23 Nisan Kampanyası

Allianz Türkiye, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla “Büyüyen Çocuk Sigortası” kampanyasını sunuyor. Kampanya, 14 Nisan-16 Mayıs tarihleri arasında düzenlenen tüm “Büyüyen Çocuk Sigortası” poliçelerini kapsarken, 250 TL’ye kadar olan 2. aylık primi Allianz tarafından hediye ediliyor.

AnadoluJet Çocukları Yüzde 50 İndirimli Uçuruyor

AnadoluJet, Çocuk Bayramı kapsamında 2-12 yaş grubundaki çocukları, KKTC ve tüm iç hat uçuşlarında Nisan ayı boyunca yüzde 50 indirimli uçuruyor. Nisan ayı boyunca acenteler, satış ofisleri, çağrı merkezi ve internet sitesi olmak üzere tüm kanallardan satın alınacak biletlerde geçerli olan kampanya, diğer havayolu firmaları ile yapılan ortak uçuşlarda kullanılamıyor.

23 Nisan’da Jamie’s Italian’da Ücretsiz Çocuk Menüsü

Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kapsayan 19-27 Nisan tarihleri arasında, ebeveynleriyle birlikte restorana gelen her çocuk için çocuk menüsü ücretsiz, üstelik Jamie’s Italian’ın sürprizleri de çocuklar için. Bayram menüsü, Zorlu Center’da, 19-27 Nisan, 12:00-18:00 saatleri arasında geçerli olacak.

Mavi Bulut Yayıncılık’ta Yüzde 40 İndirim

Mavi Bulut Yayıncılık, 23 Nisan tarihine kadar tüm kitaplarda yüzde 40 indirim kampanyası uyguluyor. Ayrıca, setlere özel süprizler 23 Nisan’da çocuklarına kitap hediye etmek isteyen anne babaları bekliyor.

Crocs’ta Yapacağınız Tüm Alışverişlerde Boya Kalemi ve Boyama Kağıdı Hediye

Bayram sevinci ve coşkusu Crocs’larla miniklerin ayağına geliyor. 23 Nisan haftasında Crocs mağazalarından yapacağınız alışverişlerde rengarenk boya kalemleri ve boyama kağıdı da Crocs’tan size hediye.

Kanz’da 23 Nisan’a Özel 2. Ürüne Yüzde 50 İndirim Fırsatı

Kanz, 23 Nisan’ özel, 2. ürüne yüzde 50 indirim kampanyası uyguluyor. Kampanya, 19-24 Nisan tarihleri arasında sadece tekstil ürünleri için geçerli.

Dagi 23 Nisan Yüzde 50 İndirimli Kutluyor

Dagi, bu yıl 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı bir kampanyayla kutluyor. 30 Nisan tarihine kadar Dagi’nin yeni sezon konfeksiyon ve uyku grubu ürünlerinden yapacağınız alışverişlerde, ikinci ürüne yüzde 50 indirimle sahip olabilirsiniz.

Yorumları Göster

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı

Cicicee'ye katılın!

Cicicee'deki yeniliklerden haberdar olmak için abone olun.

Bize katıldığınız için

teşekkür ederiz.

Cicicee'ye katılın!

Cicicee'deki yeniliklerden haberdar olmak için abone olun.

Bize katıldığınız için

teşekkür ederiz.