Çocuk Yarışmaları

23 Nisan’da resim yarışması heyecanı

Oasis alışveriş kültür ve eğlence merkezi tarafından, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla düzenlenen “23 Nisan Oasis Resim Yarışması” için heyecanlı bekleyiş başladı.

“23 Nisan Oasis Resim Yarışması” ödül töreni, 23 Nisan 2010 Cuma günü; 15.00 -€“ 18.00 saatleri arasında, Oasis gösteri alanında gerçekleştirilecek ödül töreninde yarışmada dereceye giren miniklere ödülleri verilecek.
Ayrıca, ödül töreninde müzikavizyon müzik kursu öğrencilerinin müzik dinletileri yer alacağı gibi, Zeynep Okçu Bale Okulu öğrencileri tarafından da dans gösterileri gerçekleştirilecek.

Sanatçı ve yazar Bülent Akkurt, Muğla Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Öğretim Görevlisi Ayla Eriş, Pedagog Bahar Hafızali, Resim Öğretmeni Ümit Nalbantoğlu ve Anaokulu Öğretmeni Güler Özkeskin’nin yer aldığı seçici kurul tarafından seçilen resimler, 30 Nisan 2010 tarihine kadar Oasis taş avluda sergilenecek.

Oasis Alışveriş Kültür ve Eğlence Merkezi’nin minik yetenekleri sanata teşvik etme amacıyla düzenlediği resim yarışması, Bodrum Milli Eğitim Müdürlüğü’nce de destekleniyor.

Yorumları Göster

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.