Kültür Sanat

26. Akbank Caz Festivali Çocuk Atölyesi 2016

Akbank Caz Festivali 2016 programı kapsamında, çocuklar için özel atölye yapılacak. 12-23 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirilecek Akbank Caz Festivali programında, 15 Ekim Cumartesi günü çocuk atölyesi yer alacak.Akbank Caz Festivali İçimdeki Ritim

7-12 yaş aralığındaki çocukların katılabileceği Akbank Caz Festivali çocuk atölyesinde çocuklar İçimdeki Ritim adını taşıyan programa katılacak. Programda çocukların doğaçlama kavramını geliştirmek için farklı materyaller kullanılarak ritim çalışması yapılacak.

Tencere kapakları, plastik bardak, teneke kutu gibi materyaller kullanacak olan çocuklar, bedenlerini de işin içine katarak doğaçlama seslerle ritim çalışması yapacak. İstanbul Beyoğlu’nda bulunan Akbank Sanat Merkezinde gerçekleştirilecek olan caz atölyesine 7-12 yaş aralığındaki çocuklar katılım sağlayabilecek.

  • Yaş: 7-12
  • Tarih: 15 Ekim Cumartesi
  • Saat: 15.00
  • Ücret: 25 TL

Akbank Caz Festivali Çocuk Atölyesi ile ilgili daha detaylı bilgi almak için 0 (212) 252 35 00 numaralı telefonu arayabilir ya da www.akbankcaz.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Yorumları Göster

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir