Kültür Sanat

3. Ataşehir Çocuk Kitap Günleri Başlıyor

Ataşehir Belediyesi her yıl düzenlenen Çocuk Kitap Günleri, bu yıl 30 Ocak 2015 tarihinde, Ataşehir’de bulunan Palladium AVM’de başlıyor. 30 Ocak ile 8 Şubat tarihleri arasında gerçekleşecek olan 3. Çocuk Kitap Günleri, birçok yayınevi ve çocuk kitabı yazarını ağırlayacak.

3-cocuk-kitap-gunleri3. Çocuk Kitap Günleri 30 Ocak’ta Başlıyor

Ataşehir Belediyesi tarafından bu yıl 3.sü düzenlenen Çocuk Kitap Günleri, sömestr tatilinin ikinci haftasında başlıyor. 30 Ocak Cuma günü Palladium AVM’de başlayacak olan etkinlik kapsamında, Palyaço Bando Ekibi de çocukları eğlendirecek.

3. Çocuk Kitap Günleri’ne Katılacak Yayınevleri

Günışığı Kitapları, İş Bankası Kültür Yayınları, Can Yayınları, Altın Kitaplar Yayınevi, Yapı Kredi Yayınları, Cumhuriyet Kitapları gibi otuza yakın kitabevinin katılacağı Çocuk Kitap Günleri’ne birçok yazar da konuk olacak.

Etkinliğe Birçok Çocuk Kitap Yazarı Katılacak

Meltem Kanoğlu, Erdem Seçmen, Pelin Saydam, Haldum Açıksözlü ve Rıfat Batur’un katılacağı Ataşehir Çocuk Kitap Günleri, ücretsiz olarak gerçekleşecek. Çocukların kitap okuma alışkanlıklarının artması ve yazarlar ile iletişim kurarak, edebiyat alanında kendilerini geliştirmelerini amaçlayan etkinlikler sömestr tatilinin sonuna kadar devam edecek.

Yorumları Göster

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir