Kültür Sanat

3.Geleneksel Mutluluğun Adresi Çocuk Şenliği

Mutluluğun Adresi Sosyal Yardımlaşma Derneği tarafından düzenlenen ve bu yıl 3.sü gerçekleştirilecek olan Geleneksel Mutluluğun Adresi Çocuk Şenliği, 2 Ekim 2016 tarihinde Life Park’ta çocuklarla buluşacak.geleneksel-mutlulugun-adresi-cocuk-senligi

“Çocuklarımızla Çocuk Olmaya Var Mısınız?” diyerek yola çıkan Mutluluğun Adresi Sosyal Yardımlaşma Derneği, 2 Ekim’de düzenlenecek olan Çocuk Şenliği’nde, çocuklar için onlarca farklı etkinlik gerçekleştirecek.

Atölye Çalışmaları, Etkinlikler ve Stantlar

Atölye çalışmaları, çocukların fiziksel yeteneklerini güçlendirmeye yönelik etkinlikler ve spor aktivitelerinin yer alacağı 3.Geleneksel Mutluluğun Adresi Çocuk Şenliği kapsamında, Boğaziçi Gençlik Korosu da konser verecek.

Geleneksel Mutluluğun Adresi Çocuk Şenliği kapsamında, 150’ye yakın sosyal kurumdan, otzimli, down sendromlu ve özel çocuklar bir araya gelecek. Çocuklar şenlik alanında eğlenceli vakit geçireceği gibi, yeme içme ve alışveriş stantlarından ihtiyaçlarını da karşılayabilecek.

0-12 Yaş İçin Ücretsiz

2 Ekim Pazar günü saat 10.00 ile 18.00 arasında Life Park’ta düzenlenecek olan Geleneksel Mutluluğun Adresi Çocuk Şenliği’ne 0-12 yaş aralığındaki tüm çocuklar ücretsiz olarak katılabilecek. Diğer yaş grupları ve yetişkinler için ise etkinliğe katılım bedeli 20 TL olacak.kültü

Yorumları Göster

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı