Çocuk Haberleri

34. Uluslararası 23 Nisan Çocuk Şenliği Başladı

TRT tarafından düzenlenen ve bu yıl 38.si gerçekleştirilecek olan TRT 23 Nisan Çocuk Şenliği 18 Nisan Pazartesi günü Antalya’da başladı. 30 Nisan’a kadar devam edecek olan şenliğe dünyanın farklı bölgelerinden binlerce çocuk katılacak.23 Nisan Çocuk Şenliği

Türkiye’nin en büyük 23 Nisan çocuk şenlikleri arasında yer alan TRT Çocuk Şenliği, geçen yıl olduğu gibi, bu yıl da Antalya’da düzenleniyor. Antalya Expo Fuar alanında binlerce çocuğun katılımıyla yapılacak olan şenlikte; çocuklar gösterilere, atölyelere ve 23 Nisan kapsamında yapılacak olan etkinliklere katılacak.

Uluslararası 23 Nisan Çocuk Şenliği Programı

23 Nisan etkinlikleri kapsamında, 16 ve 17 Nisan’da farklı ülkelerden Antalya’ya gelen çocuklar için 18 Nisan Pazartesi gibi “Serbest Gün” olacak. 19 Nisan’da Antalya ziyaretleri yapılacak. 20 Nisan Çarşamba günü çocuklar piknik etkinliğine katılacak. 23 Nisan etkinlikleri kapsamında, 21 ve 22 Nisan’da gala provaları yapılacak. 23 Nisan Cumartesi günü ise Gala yapılacak.

30 Nisan’a kadar devam edecek olan Uluslararası Çocuk Şenliği programı kapsamında, 24-27 Nisan arasında ülke gösterileri, çevre gezileri ve Expo içi geziler yapılacak. 29 Nisan’da ise çocuklar çevre gezisine katılacak. 30 Nisan Cumartesi günü çocuklar için serbest gün olacak ve farklı ülkelerden gelen çocuklar 1-2 Mayıs tarihlerinde ülkelerine dönecek.

Yorumları Göster

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir