Kültür Sanat

34. Uluslararası İzmir Tiyatro Günleri 2016

Bu yıl 34.sü gerçekleştirilecek olan Uluslar arası İzmir Tiyatro Günleri, 26 Mart Cumartesi günü saat 20.00’de Kültürpark Atlas Pavyonu yanındaki alanda Hollandalı tiyatro grubu Close Act’in “Globe” oyunu ile başladı.İzmir Tiyatro Günleri

9 Nisan 2016 tarihine kadar devam edecek olan Uluslar arası İzmir Tiyatro Günleri kapsamında, Türkiye’den ve dünyanın farklı bölgelerinden tiyatro grupları oyunlarını sergileyecek.

İzmir Tiyatro Günleri kapsamında, çocuklara yönelik oyunlar, atölye çalışmaları, söyleşi ve sergiler de yer alacak. Uluslararası tiyatro günleri kapsamında; oyunlar ve atölye çalışmaları başta İzmir Fuar Kültürpark Alanı, Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Narlıdere Özdemir Nutku Sahnesi, Nazım Hikmet Kültür Merkezi, Konak Belediyesi Güzelyalı Kültür Merkezi, Konak Sabancı Kültür Merkezi, İzmir Sanat olmak üzere, İzmir’deki çeşitli kültür merkezlerinde gerçekleştirilecek.

34. Uluslararası İzmir Tiyatro Günleri kapsamında, ücretsiz gösterimler ve biletler hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız.

İzmir Tiyatro Günleri kapsamında sahnelenecek çocuk oyunları hakkında bilgi almak için: İzmir Tiyatro Günleri Çocuk Oyunları Programı

Yorumları Göster

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir