Kültür Sanat

4. İstanbul Çocuk ve Gençlik Sanat Bienali 2016

4. İstanbul Çocuk ve Gençlik Sanat Bienali başvuruları, 22 Ocak 2016’ya uzatıldı. Bienale katılmak isteyen çocuklar ve gençler, online olarak başvuruda bulunabilecek.

İstanbul Çocuk ve Gençlik BienaliTürkiye’nin en büyük çocuk bienalleri arasında yer alan 4.İstanbul Çocuk ve Gençlik Sanat Bienali için son başvuru tarihi 10 Ocak’tan 22 Ocak’a ertelendi. 19-22 Mayıs 2016 tarihleri arasında İstanbul’da gerçekleştirilecek olan bienalde, çocuklar ile sanatçı ve sanat eğitmenlerinin farklı malzeme, disiplin ve teknikleri kullanarak oluşturdukları özgün eserler sergilenecek.

2016 İstanbul Çocuk ve Gençlik Sanat Bienali’ne başvuruda bulunmak için, öğretmen ya da eğitmenlerin cocukgenclikbienal.org adresinden kayıt olmaları ve daha sonra bienale katılacak öğrencileri listeye eklemeleri gerekiyor.

Çanakkale Çocuk Bienali ile birlikte Türkiye’nin en büyük bienallerinden biri olan İstanbul Çocuk ve Gençlik Sanat Bienali çocuklar ve gençler tarafından yaratılan eserleri sergilemeye 19 Mayıs 2016 tarihinde başlayacak.

Yorumları Göster

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir