Kültür Sanat

8. Bilecik Belediyesi Geleneksel Çocuk Festivali

Bilecik Belediyesi 23 Nisan etkinlikleri kapsamında çocuklar için kültür sanat ve eğlence faaliyetleri düzenleyecek. Tiyatro oyunları ve sürpriz etkinlikler ile 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda çocukların istedikleri gibi eğlendikleri bir gün yaşayacak.

8. Bilecek Belediyesi Geleneksel Çocuk Festivali

8. Bilecek Belediyesi Geleneksel Çocuk festivali doğrultusunda, Cumhuriyet Meydanı’nda çocuklarla yapılacak yürüyüşün ardından etkinlik programı da başlayacak. 23,24 ve 25 Nisan tarihlerinde çocuklar hem etkinliklere katılacak hem de onlar için hazırlanan yiyecek ve içecek stantlarından yararlanacak. 23-25 Nisan tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan Çocuk Şenliği kapsamında, çocuk oyun grupları da kullanılarak, çocukların istedikleri gibi eğlenmeleri sağlanacak.

caillou

8 yıldır düzenlenen Bilecik Belediyesi Çocuk Festivali kapsamında, 5 Nisan ile 12 Nisan Pazar günleri saat 13.00’da “Sahne Sizin” temasıyla çocuklar sahnenin sahibi olacak. Sahnede istedikleri gibi eğlenecek olan çocuklar, 26 Nisan Pazar günü ise Caillou oyununu izleyecek.

Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek etkinliklere tüm çocuklar ücretsiz olarak katılabilecek.

Yorumları Göster

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir