Kültür Sanat

8. Kadıköy Kitap Günleri Haydarpaşa Garı’nda

Kadıköy Belediyesi ile Kadıköy Gönüllüleri tarafından düzenlenen Kitap Günleri, 1-5 Haziran 2016 tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Bu yıl 8.si düzenlenecek olan Kadıköy Kitap Günleri, Haydarpaşa Gar İstasyonu peronlarına taşınacak.Kadıköy Kitap Günleri

Kadıköy Haydarpaşa’da bulunan tarihi Haydarpaşa Garı’nda kitapları ve okurları bir araya getirecek olan Kadıköy Kitap Günleri kapsamında; imza günleri, söyleşi ve dinletiler yapılacak. Haydarpaşa Garı’nın tarihi ve simgesel atmosferi içerisinde gerçekleştirilecek olan programda, onur konuğu yazar Selim İleri olacak.

Anadolu’daki Okul ve Kütüphanelere Kitap Bağışlanacak

Kadıköy Kitap Günleri kapsamında, sosyal sorumluluk projesi de gerçekleştirilecek. Kitap Günleri’ne katılacak yayınevleri, okul ve kütüphaneler için en az 100 kitap bağışlayacak. Bağışlanan kitaplar, Kadıköy Belediyesi ve Gönüllüleri koordinasyonuyla, 5 Haziran’da Anadolu’daki çeşitli okullara ve kütüphanelere gönderilecek.

Haydarpaşa Garı’nın peronlarında gerçekleştirilecek olan Kitap Günleri’ne katılım ücretsiz olacak. 1 Haziran ile 5 Haziran tarihleri arasında yapılacak olan Kitap Günleri ile kitaplar, okurlar ve yazarlar, tarihi bir atmosferde bir araya gelecek.

Yorumları Göster

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir