Çocuk Haberleri

Agora AVM’de “Halden Anlayan Seanslar” başladı

Agora Alışveriş Merkezi’nde, 0-7 yaş arası çocuk sahibi olan ebeveynlerin rahatça sinema keyfi yaşayabilmelerini sağlayacak “Halden Anlayan Seanslar” başladı.

İzmirlilerin buluşma noktası olan Agora AVM, ziyaretçilerine farklı fırsatlar sunmaya devam ediyor. 1 Eylül’de, Agora Sinemaları’nda başlayan “Halden Anlayan Seanslar” ile ebeveynler, 0-7 yaş arası çocuklarıyla beraber, diğer izleyicileri rahatsız etme kaygısı olmadan sinema keyfi yapabiliyor.

Agora Sinemaları'nda "Halden Anlayan Seans"

Hafta içi her gün sinema keyfi!

Bebeklerini ve çocuklarını yalnız bırakamayan, ama sinemada film izleme keyfini de yaşamak isteyen anne ve babalara kolaylık sağlamak amacıyla gerçekleştiren uygulamada; bebek ve çocukların rahatsız olmayacağı şekilde ayarlanan ışık ve ses sistemine sahip salonlarda ebeveynler film izleme keyfinin tadına varabiliyor.

Hafta içi her gün, o hafta için belirlenen filmin 11.00 seansında anne ve babalar 0 -7 yaş arasındaki çocuklarıyla beraber bir bilet fiyatına 2 koltuğa sahip olabilecekler. Diğer izleyicileri rahatsız etme derdi olmadan anneler dilerlerse, bebekleri emzirip film seyretmenin keyfine varacaklar.

Agora Alışveriş Merkezi Genel Müdürü ve İcra Kurulu Başkanı Hasan Noyan, müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılayacak ve onların yaşamlarını kolaylaştıracak uygulamalara önem verdiklerini belirterek, küçük çocuğu olan sinema severleri vizyon filmlerini konforlu bir atmosferde izleyebilmeleri için Agora Sinemaları’na davet ediyor.

Yorumları Göster

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir