Çocuk Etkinlikleri

Agora Çocuk Kulübü – İzmir Sömestr Etkinlikleri 2016

Agora Çocuk Kulübü, İzmir yarıyıl etkinlikleri kapsamında, çocuklar için 23-31 Ocak tarihleri arasında atölye çalışmaları düzenleyecek.

Çocukların el becerilerinin gelişmesini sağlamak, sömestr tatilini verimli geçirebilecekleri bir ortam hazırlamak ve çocukların sosyalleşmesine yardımcı olmak amacıyla gerçekleştirilecek olan etkinliklerde, uçak yapımı, kurbağa yavrusu çalışmaları yapılacak.

İzmir Sömestr Etkinlikleri 2016Kukla Atölyesi

İzmir sömestr etkinlikleri kapsamında, 23-24 Ocak tarihlerinde saat 14.00 ile 15.30 arasında Kukla Atölyesi yapılacak. Çocuklar atölye kapsamında, Çay Süzgeçlerinden Kurbağa Yavrusu çalışmasına katılacak. Çocukların hem el becerilerini hem de hayal gücünü geliştirecek olan etkinliklere 8-12 yaş arasında çocuklar dahil olabilecek.

Oyuncak Atölyesi

30-31 Ocak tarihlerinde, çocuklar Oyuncak Atölyesi’ne katılacak. Oyuncak Atölyesi kapsamında, Çift Kanatlı Uçak Yapımı etkinliğinde becerilerini ortaya koyacak olan çocuklar, akranlarıyla birlikte eğlenme imkanı da bulacak. 14.00 ile 15.30 saatlerinde yapılacak atölyeye, 8-12 yaş aralığındaki çocuklar katılacak.

İzmir sömestr etkinlikleri kapsamında Agora Alışveriş Merkezi B Blok Üst Geçit’te gerçekleştirilecek olan atölyelere, 8-12 yaş aralığındaki tüm çocuklar ücretsiz olarak katılabilecek.

Yorumları Göster

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.