Kültür Sanat

Airfel den, çocuklar için özel tasarım

Sanko Holding şirketlerinden Airfel, çocuklar için klima üretti. “Çocuk Odası Kliması”nı, anne babalar gönül rahatlığı ile çocuk odalarında kullanabiliyor.

Antibakteriyel malzemeden üretilen klima, sahip olduğu özellikler sayesinde sağlıklı hava koşulları yaratılmasını sağlıyor. Airfel, tasarım ekibinin tasarladığı ve üzerinde bakteri oluşumuna izin vermeyen “Kalem Kumanda” ise Çocuk Odası Kliması’nda kullanım kolaylığı sağlıyor.

Isıtma-soğutma ve havalandırma sektörünün öncülerinden Airfel, müşterilerinin beklenti ve ihtiyaçlarını dikkate alarak ürün geliştirmeyi sürdürüyor. Airfel, bir ilke daha imza atarak çocukları konusunda hassas olan aileler için “Çocuk Odası Kliması”nı tasarladı. Çocuk odası için aranan birçok özelliği bir arada sunan klima, hem çocuk odalarında konforlu hava yaratıyor hem de estetik görünümüyle dekorasyonu tamamlıyor.

Türk tasarımcıları ve mühendisleri tarafından geliştirilen, Çocuk Odası Kliması, tamamen antibakteriyel plastik malzemeden üretiliyor. Airfel Çocuk Odası Kliması, 20˚C’nin altına düşmeyen ayar sıcaklığı sayesinde ortamdaki ani ısınma ve soğumaları engelliyor. Klima, ileri filtreleme sistemiyle, ortama antioksidan özelliği olan Vitamin C yayarken, toz, bakteri, küf gibi hava kirleticileri tutuyor, kötü kokuları emiyor. Çocuk odasının havasını özenle temiz tutan Çocuk Odası Kliması, çocukları rahatsız etmeyecek düşük ses seviyesi ile çalışıyor. Kompakt boyutlara sahip klimalar, sevimli karakterler ile süslenmiş düz ön panelleri ile oda konseptine uyum sağlıyor. Aynı tasarımlı panel radyatör alternatifleri de dekorasyonu tamamlıyor. Zaman ayarı ile açılış ve kapanış saati otomatik ayarlanabilen klimalar, uyku modu özelliğine de sahip bulunuyor. Enerjinin verimli kullanılmasını sağlayan A sınıfı enerjiye sahip klimalar, kolay çıkartılabilir ve temizlenebilir ön panelleri ile sunuluyor. Çocuk Odası Klimaları, üç yıl cihaz garantisi ile sunuluyor.

Airfel tasarım ekibi tarafından geliştirilen, Türkiye’de ilk ve tek olan “Kalem Kumanda” da Çocuk Odası Kliması’nın kullanımını kolaylaştırıyor. Anti bakteriyel malzemeden yapılan ve üzerinde bakteri oluşumuna engel olan kumanda, ekranında saati, oda nemini ve sıcaklığını gösteriyor. Airfel’in satmış olduğu tüm klimaları kumanda edebilen ürün, tek kalem pille çalışıyor. Alışılagelen klima kumandalarından çok farklı estetik ve ergonomik bir tasarıma sahip Kalem Kumanda, her yaştan insanın kolaylıkla kullanabileceği seçenekler içeriyor.

Yorumları Göster

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.