Belirli Gün ve Haftalar

Anneler Günü için Diğer Mekan Seçenekleri

Topaz, annelere “yemek kitabı” hediye edecek

Anneler Günü yemeğini İstanbul’un ilk 5 restaurantı arasında yer bulan Topaz’da yiyecek annelere, Özlen Çopuroğlu’nun Ev Kokusu ‘Anne bak kızıma ne yazdım?’ adlı yemek kitabı hediye ediliyor.
Rezervasyon: 0 (212) 249 10 01

Baharın tadını Anneler Günü’nde Pastarito’da çıkarın

Pastarito, sizi ve annenizi 10 Mayıs Pazar günü, muhteşem bir atmosfer ve birbirinden özel lezzetler eşliğinde unutulmayacak bir gün geçirmeye davet ediyor. İster, Akaretler’de şehrin gürültüsünden uzak, hoş sohbetlerin hayat bulduğu muhteşem bahçede, ister, Suadiye’nin cıvıl cıvıl ve caddeyle bütünleşen keyif dolu atmosferinde günü geçirebilirsiniz.

Akaretler: 0 (212) 236 67 00 (5 hat)
Suadiye: 0 (216) 362 35 01 – 08

bibuçuk'ta Unutulmaz Bir Anneler Günü

Annenizle birlikte baharın, yeşilliğin temiz havanın tadını çıkarmak isterseniz, bibuçuk Caddebostan’da yerinizi ayırtın. Ağaçların altında dingin bir Anneler Günü'nün, pırıl pırıl güneşin, tertemiz havanın, dumanı üstünde leziz yemeklerin ve mutlu anların tadını çıkarmak için bibuçuk Caddebostan annenizi ve sizi bekliyor. Rezervasyon: 0216 478 03 93

Anne Kalbine Sıcacık Bir Lezzet Yolculuğu

Anneler Günü’ne özel hazırlanan kek ile anneleri sevgi dolu bir lezzet yolculuğuna çıkarmaya hazırlanan Gloria Jean’s Coffees, hala ne hediye alacağına karar veremeyenler için de farklı ve özel bir sürpriz alternatifi sunuyor. Sevgi ve lezzetin buluşma noktası olan Anneler Günü Keki, annelerin bu özel gününe farklı bir tat katmaya hazırlanıyor.

Yorumları Göster

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı