Çocuklar için Eğlence

Anneler Günü’ne özel etkinlikler Prestige Mall’da

Dünyada ve Türkiye’de her yıl çeşitli etkinliklerle kutlanan Anneler Günü bu yıl Prestige Mall’da anlamlı etkinliklerle kutlanacak. 4–10 Mayıs tarihleri arasında anneler ve çocuklarına özel, birbirinden renkli yarışmalar düzenleyecek olan Prestige Mall, Tasarım Atölyesi başlıklı yarışması ile her annenin yeteneğini ortaya çıkarırken, ‘Annemi Çok Seviyorum Çünkü’ mektup yarışmasında da çocuklar annelerine olan sevgilerini anlatacaklar.

‘Annemi Çok Seviyorum Çünkü’

Prestige Mall, 4–10 Mayıs tarihleri arasında tüm anne ve çocuklarını Prestige Mall Alışveriş Merkezi’ne davet ediyor. 8 Mayıs Cuma günü saat: 17:00’de ilköğretim öğrencilerinin katılımıyla ‘Annemi Çok Seviyorum Çünkü’ başlıklı mektup yarışması düzenleyecek olan Prestige Mall, bu yarışma ile çocuklar hem annelerine olan sevgilerini anlatacaklar hem de anne sevgisinin önemini vurgulayacaklar. Çocuk gelişim uzmanları, anaokulu öğretmenleri ve birbirinden önemli jüri üyelerinin hazır bulunacağı yarışmada, ayrıca birinci olan çocuklara anneleriyle birlikte keyifli vakit geçirebilecekleri çeşitli hediyeler verilecek.

‘Tasarım Atölyesi’

Anneler Günü haftasında çok özel bir yarışmaya imza atacak olan Prestige Mall, yeteneğine güvenen her anneyi Prestige Mall tasarım atölyesine davet ediyor. Anneler Günü haftasında başvuru yapan tüm annelerin katılabileceği yarışmada; katılımcılar meyve, çikolata ve çeşitli şekerlemelerden yaptıkları hediye sepetleriyle yeteneklerini sergileyecekler.

10 Mayıs Pazar günü saat: 14:00’de yapılacak etkinlikte hazırlanan tüm sepetlerin çeşitli hediyelerle birlikte kimsesiz çocuklara gönderileceği anlamlı yarışmayla kimsesiz çocukların hatırlanması amaçlanıyor. Keyifli ve eğlenceli bir atmosferde geçecek organizasyonda, ayrıca en iyi sepeti tasarlayan anne, çocuğuyla birlikte Abant’ın en güzel otellerinden biri olan Mudurnu otelde 2 gün tatil yapma fırsatı yakalayacak.

Yarışmaya katılan her çocuğun çeşitli hediyelerle ödüllendirileceği bu özel günde ayrıca birbirinden renkli animasyonlar ile her çocuk annesiyle birlikte keyifli ve eğlenceli bir gün geçirecek.

Yorumları Göster

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir