Kültür Sanat

Arabalar 3, 2017’de Vizyona Giriyor

Arabalar serisinin üçüncü filmi Arabalar 3, 16 Haziran 2017’de vizyona girecek. Yönetmenliğini Brian Fee; yapımcılığını ise Kevin Reher’in üstlendiği Arabalar 3, Piston Kupası’nın en büyük yarışını konu alacak.

INSPIRED — When Lightning McQueen (voice of Owen Wilson) finds himself suddenly pushed out of the sport he loves, he gets help from an eager young race technician, Cruz Ramirez. Directed by Brian Fee (storyboard artist “Cars,” "Cars 2") and produced by Kevin Reher ("A Bug's Life," "La Luna" short), "Cars 3" cruises into theaters on June 16, 2017. First Look Concept Art by Noah Klocek / ©2016 Disney•Pixar. All Rights Reserved.

Arabalar 3 Filmi – Teaser

Efsanevi Yıldırım McQueen, yeni nesil hızlı yarış arabaları ile rekabet ederken, en sevdiği sporda bir anda kenara itiliyor. Oyuna geri dönebilmek için ise dostlarının yardımına ihtiyaç duyuyor. Yarış teknisyeni Cruz Ramirez’den yardım alan McQueen, Hudson Hornet’ten aldığı ilham ile yarışa yeniden katılmaya karar veriyor. Ancak McQueen’in iyi bir plan ve beklenmedik birkaç yeni numara bulması gerekiyor. #95 işinin henüz bitmediğini kanıtlamak için girdiği Piston Kupasının en büyük yarışında, yeteneklerini, cesaretini ve benliğini sınıyor.arabalar

Arabalar ve Arabalar 2’nin ardından; 16 Haziran 2017’de vizyona girecek olan Arabalar 3 filmi büyük merakla bekleniyor.

Yorumları Göster

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı