Çocuk Etkinlikleri

Atölye Günleri – Ankara Sömestr Etkinlikleri 2016

Podium AVM, 2016 Ankara sömestr etkinlikleri kapsamında, 23 Ocak ile 31 Ocak tarihleri arasında çocuklara yönelik atölyeler düzenleyecek. Ocak Ayı Atölye Günleri kapsamında gerçekleştirilecek olan etkinliklere tüm çocuklar ücretsiz olarak katılabilecek.Podium AVm atölye

23 Ocak Cumartesi günü, çocuklar Kazıma ile Renklendirme Atölyesi çalışmalarına katışacak. Saat 14.00 ile 17.00 arasında gerçekleştirilecek olan etkinliklerde, çocuklar hem sosyalleşecek hem de yeteneklerini keşfetme imkanı bulacak.

24 Ocak Pazar günü, Çim Adam Atölyesi programına katılacak olan çocuklar, biyoloji hakkında yeni bilgiler öğrenecek. Çocukların hayal gücüne ve el becerilerine hitap eden etkinlik, 14.00 ile 17.00 arasında yapılacak.

2016 Ankara sömestr etkinlikleri kapsamında, 30 Ocak Cumartesi günü, Kapı Uyarı Levha Atölyesi’ne katılacak olan çocuklar hayal gücü ve yaratıcılıklarını ortaya koyacak.

31 Ocak Pazar günü saat 14.00 ile 17.00 saatleri arasında düzenlenecek olan etkinlik çalışmalarında ise çocuklar Magnet Atölyesi’ne katılacak.

Ankara sömestr etkinlikleri kapsamında, her yaştan çocuğun katılabileceği etkinlikler ücretsiz olarak yapılacak.

Yorumları Göster

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı