Çocuk Haberleri

BabyTV Digiturk’te yeniden yayına başlıyor

Bebeklerin, çocukların ve ebeveynlerin ihtiyaçlarına göre orijinal ve ödüllü içerikler hazırlayan BabyTV, 2 Ekim itibariyle Digiturk’te yeniden yayına başlıyor.

100’ün üstünde ülkede, 650 platformdan, 18 farklı dilde, 50 milyondan fazla haneye ulaşan BabyTV, bebekler, çocuklar ve ebeveynler için hazırladığı içeriklerle Digiturk 162 numaralı kanalda yeniden yayına başladı.

Her yıl 80’den fazla dizi ve prodüksiyonla izleyicilere geniş bir içerik yelpazesi sunan BabyTV, tüm bebeklerin ve ebeveynlerin beğenerek izlediği bir kanal olma özelliği taşıyor. Bebeklerin ve yeni yürümeye başlayan çocukların ihtiyaçlarına yönelik, reklam yayını alınmayan kanalda İlk Kavramlar, Doğa & Hayvanlar, İlk Şarkılar, Uyku Vakti, Aktiviteler, Yaratıcılık, Müzik & Sanat, Arkadaşlık ve Tahmin Oyunları olmak üzere 9 farklı kategori altında toplanan programlar yayınlanıyor.

Charlie ve Sayılar, Tulli, Büyükbaba Nerde, Bay Salyangoz, Popiz, Pitch&Potch, Pim&Pimba ve Emma’nın Tiyatrosu kanalın favori programları arasında yer alıyor.

BabyTv, 2 Ekim Perşembe günü itibariyle Digiturk 162 numaralı kanalda, orijinal dil ve Türkçe dublaj seçenekleri ile Çocuk Paketi sahibi tüm Digiturk’lüler ile buluşuyor.

Yorumları Göster

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir