Çocuklar için Eğlence

Bana bir yılbaşı çizer misin?

Beymen, düzenleyeceği resim yarışması ile çocukların hayal dünyalarının kapılarını aralıyor. Yarışmaya 4-7 yaş arasındaki tüm çocuklar katılabiliyor.

“Bana bir Yılbaşı çizer misin?” resim yarışmasıyla çocukları önce yaratıcılığa, sonra eserlerini Beymen’lerde ve Beymen vitrinlerinde sergilemeye davet ediyor.

4-7 yaş arası tüm çocuklara açık olan yarışmaya katılacak eserler, Beymen’lerde ve Türkiye çapında Beymen yılbaşı vitrinlerinde sergilenecek. Ayrıca ilk üç dereceye giren eserler Beymen tarafından hazırlanacak özel kumaş çantaların üzerinde baskı olarak kullanılacak. Beymen’lerde satışa sunulacak bu çantalardan elde edilecek net gelirin tamamı ise UNICEF Türkiye’ye bağışlanacak.

Yarışmaya katılan tüm eserler aralarında; gazeteci Nora Romi Prof. Dr. Bengi Semerci, yazar Gülten Dayıoğlu, ressam ve tasarımcı Yiğit Yazıcı, ressam İsmail Acar, Begüm Şen ve Beymen Kreatif Direktörü Murat Türkili’den oluşan seçici kurul tarafından değerlendirilerek, ilk üç dereceyi paylaşan eserler belirlenecek.

Son başvuru: 31 Ekim 2008, Cuma olan “Bana Bir Yılbaşı Çizer misin?” yarışması hakkında ayrıntılı bilgi almak isteyenler;  0212 444 4 700 numaralı Beymen Müşteri Hizmetleri’ni arayabilir veya yarışma şartlarını içeren katılım formlarını tüm Beymen’lerden temin edebilirler.

Yorumları Göster

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.