Anne Baba Okulu

Batman Ücretsiz Yaz Spor Okulları 2016

Batman Belediyesi, 2015-2016 eğitim öğretim döneminin tamamlanmasının ardından, çocukların yaz tatilini verimli hale getirmek amacıyla spor okulları çalışmalarına başlayacak.Batman Ücretsiz Yaz Spor Okulları

Batman Belediyesi tarafından düzenlenen ve bu yıl 14.sü gerçekleştirilecek olan “Geleneksel Yaz Spor Okulları” için 15 Haziran 2016 tarihine kadar başvuruda bulunması gerekiyor. Yaz spor okulları için 5-18 yaş aralığındaki tüm çocuklar başvuruda bulunabilecek.

Batman Yaz Okulları: Başvuru Nasıl Yapılır?

Çocukların yaz döneminde ilgilendikleri spor ile ilgili ders almaları, kendilerini geliştirmeleri, kötü alışkanlıklardan uzak durmaları ve yaz tatilini verimli bir şekilde gerçekleştirmeleri amacıyla düzenlenen yaz spor okulları kapsamında, farklı branşlarda kurslar verilecek.

5-18 yaş aralığındaki tüm çocuklar, ücretsiz ders almak için spor branşları arasından istediğini tercih edebilecek.

Batman Yaz Spor Okulları Branşları 2016

  1. Voleybol
  2. Basketbol
  3. Masa Tenisi
  4. Futbol
  5. Yüzme

Çocuklar, istedikleri branşlara yaş ve yetenekleri doğrultusunda karar vererek kayıt yaptırabilecek. Batman yaz spor okulları için kayıt yaptırmak isteyen öğrencilerin aşağıdaki adreslere başvurması gerekiyor:

  1. Batman Belediyesi Yılmaz Güney Sineması
  2. Batman Belediyesi Danışma Bürosu

Yaz ayları boyunca devam edecek Batman yaz spor okulları için son başvuru tarihi 15 Haziran olarak belirlenen Batman Yaz Spor Okulları, 1 Temmuz ile 1 Eylül tarihleri arasında devam edecek. Batman yaz spor okulları hakkında detaylı bilgi almak için batman.gsb.gov.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Yorumları Göster

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı

Cicicee'ye katılın!

Cicicee'deki yeniliklerden haberdar olmak için abone olun.

Bize katıldığınız için

teşekkür ederiz.

Cicicee'ye katılın!

Cicicee'deki yeniliklerden haberdar olmak için abone olun.

Bize katıldığınız için

teşekkür ederiz.