Çocuk Kitapları

Bebekler İçin Kitap Tavsiyeleri

Bebekler için kitap tavsiyeleri arıyorsanız onlara en sevdikleri konu hakkında kitaplar almanızı öneririz. Yani kendileri hakkında.

Bebeklerin en ilgisini çeken konuların başında kendileri gelir. Bebeğinize kendisini anlatan resimli kitaplar alabilirsiniz. Çok ilgilerini çekeceğine eminiz. Listemizde Türkçeye çevrilmemiş kitaplar da yer almaktadır. Fakat çoğu resimli kitap olduğu için zaten yazı içermemektedir.

Bebeklerin En Sevdiği Konu Hakkında Resimli Kitaplar

Sen Yenisin – You Are New

Bebekleri yeni bir dünya bekliyor ve bebekler için mükemmel olan bu sıcak ve eğlenceli kitapta onları seven yetişkinler için de güzel bir kaynak. Uyuklamadan ağlamaya, kucaklaşmadan oynamaya kadar, bu kitap dünyaya mizah, dürüstlük ve tatlılık sunuyor. Ödüllü yazar ve sanatçı Lucy Knisley bu zamansız yeni kitabında bebek sahibi olmanın zevkini kutluyor.

  • Yazar: Lucy Knisley
  • Yayınevi: Chronicle Books LLC

Yukarı, Yukarı, Yukarı, Aşağı! – Up, Up, Up, Down!

Enerjik bir bebeğin doğum gününü kutlamaya ne dersiniz? Enerjik bebekler için oldukça ilgi çekici bir kitap. Kimberly Gee’nin etkileyici çizimleri, bu akıllı konsept kitabındaki bir çocuğun ve babanın, ailenin küçük (ve büyük!) üyelerini eğlendireceği kesin olan davranışları hakkında alçakgönüllü bağlantıyı vurgulamaktadır.

  • Yazar: Kimberly Gee
  • Yayınevi: Penguin Young Readers Group

Yaşasın Bebekler – Hooray for Baby

Bu çok satan kitabının yazarı, bebek olmanın tüm zevklerini ve harika yanlarını kutlayan tatlı ve gösterişli bir kafiyeli resimli kitap haline getirmiş.

  • Yazar: Susan Meyers
  • Yayınevi: HMH Books

Sevimli Bıdık

Yuvasında vakit geçirmeyi seven Sevimli Bıdık, aynasıyla birlikte kendisini tanıyor. Hamster Bıdık ne gibi özelliklere sahip hadi birlikte görelim.

  • Yazar: Rabia Alabay
  • Yayınevi: Tübitak

Küçük Vak Vak

Çocuğunuz Küçük Vak Vak ve kardeşleri Çıtırık, Bıdırık ve Süslü ile renkleri, sayıları ve zıt kavramları öğrenirken resimlere bakarak hoşça vakit geçirecek.

Küçük Vak Vak ve kardeşlerinin oynadıkları oyunlar ve başlarından geçenler çocuğunuzu eğlendirirken ona arkadaşlığı, cesareti, birlikte oynamanın ve paylaşmanın mutluluğunu öğretecek.

Anne Ördek ve beş yavrusu: Süslü, Paytak, Çıtırık, Bıdırık ve Küçük Vak Vak. Oynuyorlardı suda hoplayarak…

  • Yazar: Lauren Thompson
  • Yayınevi: Pearson Longman

Bebekler için kitap tavsiyeleri listemiz sürekli güncellenecek. Bebeğinizle keyifli kitap saatleri diliyoruz.

Yorumları Göster

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir