Çocuk Haberleri

Bebekler İçin Konser: Bebeklere Beatles

Bebekler için konser etkinliğine ne dersiniz? ‘Beethoven’in Aydınlık Dünyası’ temalı İstanbul Müzik Festivali’nde Bebeklere Beatles projesi de yer alacak.

En son ne zaman bebeğinizle bir konserde birlikte şarkı söyleyip dans ettiniz? İspanyol topluluk La Petita Malumaluga’nın tüm dünyada sansasyon yaratan projesi “Bebeklere Beatles”, bebekleri, çocukları ve yetişkinleri müziğin, hareketin ve görsel olarak çekici bir ortamın keyfini çıkarmaya davet ediyor.

Çocuklara hitap eden ama çocukça olmayan, çağdaş bir sanat diline sahip “Bebeklere Beatles”, interaktif videolar da içeren görsel ve işitsel bir proje. Bebekler serbestçe dolaşabiliyor; çocuklar dans ediyor, oyun oynuyor; yetişkinler sevilen Beatles şarkılarını söylüyor ve herkes hem birbiriyle hem sanatçılarla etkileşime giriyor. Müzik, derinlikli düzenlemeleri ve virtüöz yorumuyla yetişkinler için otantik bir konser tecrübesi sunarken, küçükler için de uygun ses yüksekliğinde.

Müzisyenler ve dansçılardan oluşan dünyaca ünlü La Petita Malumaluga dinleyici kitlelerinin en şaşırtıcısına, bebekler, küçük çocuklar ve ailelerine yönelik sahne sanatları üzerine uzmanlaşmış bir topluluk. Bugüne kadar Norveç, Danimarka, Finlandiya, İngiltere, Fransa, Hong Kong, Tayvan, Çin ve Makau’ya turneler gerçekleştiren topluluk önemli uluslararası festivallere de konuk oluyor. Topluluğun kurucuları, dansçı ve koreograf Eva Vilamitjana ile müzisyen Albert Vilà uzun bir uluslararası kariyerin yanı sıra pedagoji alanında da büyük tecrübeye sahip.

“Bebeklere Beatles” sadece bebekler için değil, Beatles’ın unutulmaz ezgileri hâlâ hayatlarına eşlik eden yetişkinler için de büyüleyici ve eğlenceli!

  • Eva Vilamitjana dans
  • Nil Villà saksofon
  • Asier Suberbiola keman
  • Eduard Raventós viyolonsel
  • Albert Vilà vurmalı çalgılar

Beatles şarkılarından bir seçki. Arasız 40’ sürer.

Bebekler İçin Konser Etkinliğine Kimler Katılabilir?

Etkinlik 0-3 yaş arası bebeklere ve çocuklara özeldir, sahne alanı bebeklere ayrılmıştır. 120 TL’lik bilet bir, 150 TL’lik bilet iki bebek veya çocukla konsere katılım hakkı sağlar.

Ne Dediler?

“Bu gösterinin dünyanın dört bir yanında neden fırtınalar kopardığını anlamak zor değil… Genç izleyiciler için gerçek bir tiyatro deneyimi… Mükemmel!” The Stage

“Müzik, hareket ve görsel sanatları birleştiren ciddi, çekici ve enerjik bir gösteri yaratmışlar.” Time Out

Yorumları Göster

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı

Cicicee'ye katılın!

Cicicee'deki yeniliklerden haberdar olmak için abone olun.

Bize katıldığınız için

teşekkür ederiz.

Cicicee'ye katılın!

Cicicee'deki yeniliklerden haberdar olmak için abone olun.

Bize katıldığınız için

teşekkür ederiz.