Çocuklar için Eğlence

Bebekler yarışacak anneler kazanacak

İstanbul Bakırköy’de bulunan Türkiye’nin en iyi outlet alışveriş merkezlerinden biri olan Airport Outlet Center , Anneler Günü’nde anneleri ve çocuklarını uçuracak organizasyonlara imza atıyor. 9 Mayıs tarihinde başlayacak olan etkinlikler ve hediye yağmuru 10 Mayıs akşamı sona erecek.

Airport Outlet Center’da 9 Mayıs Cumartesi günü, saat 15.00’de Murat Bizel önderliğinde başlayacak olan ritim atölyesi ile Anneler ve çocukları, ritim duygularını yarıştırarak, perküsyon konusundaki hünerlerini sergileyecekler. Tumba, darbuka, davul gibi birçok perküsyon enstrümanının kullanılacağı etkinlikte, katılımcılar alacakları 30 dakikalık eğitim sonrasında becerilerini izleyenlerle paylaşacaklar.

Airport Outlet Center’da giriş katında 10 Mayıs Pazar günü saat 15:00’te ise gerçekleştirilecek olan emekleme yarışmasında bebekler yarışırken, anne – babalar da bebeklerine parkur dışından destek olacaklar.

Yarışmaya 1 yaşına kadar olan tüm bebekler katılabilecek. Emekleme yarışmasında birinci olan bebeğin ebe beyinlerine 5 yıldızlı Holiday İnn Otelinde bir gece 2 kişilik konaklama, Altınbaş’tan Altın Maşallah, Siemens’ten Blender Seti, ilk 3’e girenlere Kanz’dan tulum seti, Philips Elektrikli el süpürgesi, ilk 5’e giren yarışmacılara LCW’den 50 TL’lik hediye çekleri , Ceylan bebeden kıyafet ve ayakkabı verilecek. Emekleme yarışmasına katılan tüm yarışmacılara da Evy Baby Hediye setleri, Girls Only markasında indirim çekleri verilecek.

Yorumları Göster

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir