Bebek

Bebekli Annelere Özel Etkinlikler

Bir yaşından küçük bebekleri olan anneler, sinemada özgürlüğün tadına varıyor. İşte bebekli annelere özel düzenlenen seans programı:

9 ay 10 günlük uzun bir maratonun ardından heyecanlı bekleyişiniz mutlulukla sonuçlandı ve bebeğiniz kucağınızda… Onunla geçen her gün yeni bir şeyler keşfediyorsunuz ve keyfinize diyecek yok. Tüm bu keyfin yanında birtakım zorluklar da var elbette. Özellikle anneler için… Anneler, uzunca bir süre birçok aktiviteden uzak kalabilir; bebeğini bırakıp, sinemaya gitmek gibi.

Bebekli Anneler için Sinema Seansları

Ancak Cinecity Sinemaları’nın uyguladığı “Anne Bebek Etkinlikleri” sayesinde annelerin sinema keyfinden uzak kalması gibi bir durum ortadan kalkıyor. Henüz bu uygulamayı keşfetmemiş olan bebekli annelere duyurulur: Cinecity Bebekli Anneler seansı her Çarşamba saat:14.00’de İstanbul Bonus Premium Cinecity Trio ve İzmir Cinecity Kipa Çiğli’de!bebekli annelere özel etkinlikler

İstanbul Kozyatağı’ndaki Bonus Premium Cinecity Trio ve İzmir Cinecity Kipa Çiğli’de salonlar, her Çarşamba 14:00 seansında ışıklandırması ve ses sistemiyle bebekleri rahatsız etmeyecek şekilde düzenleniyor. Anneler, herhangi bir fiyat farkı ödemeden satın aldıkları bir bilet ile iki koltuk alarak bebekleriyle birlikte rahat bir ortamda film izlemenin keyfine varıyor.

Yorumları Göster

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir