Çocuk Yarışmaları

Benim Profilom 23 Nisan Resim Yarışması 2017

23 Nisan çocuk yarışmaları kapsamında düzenlenen Benim Profilom Resim Yarışması için son başvuru tarihi 15 Nisan 2017 olarak açıklandı. 4-12 yaş aralığındaki çocukların katılabileceği resim yarışması kapsamında, dereceye giren çocuklara Vialand, Kidzania ve Sealife giriş bileti hediye edilecek.

Bu yıl 2.si düzenlenecek olan Benim Profilom Resim Yarışması için tema “Evimde Profilo” olarak belirlendi. Yarışmaya katılacak olan çocuklar, tema ile ilgili yapacakları resimlerle yarışmaya katılabilecek. 23 Nisan kapsamında düzenlenen yarışmada, 4-8 yaş ile 9-12 yaş aralığındaki öğrenciler iki ayrı kategoride değerlendirilecek.

profilo resim yarışmasıÇocuklar yarışmaya katılmak için yaptıkları eserleri bulundukları bölgedeki Profilo Yetkili Satıcıları’na teslim edebilecek. Aynı zamanda yarışmaya online olarak da katılmak mümkün olacak. Çocuklar eserlerinin yüksek çözünürlüklü formlarını dijital olarak benimprofilom.com adresine gönderebilecek.

Yarışmada birinci olan öğrencilere Vialand giriş bileti, ikinci olanlara Kidzania giriş bileti, üçüncü olanlara ise Sealife giriş bileti hediye edilecek. Ayrıca yarışmanın 4.cülerine de mansiyon ödülü sunulacak. Benim Profilom Resim Yarışması hakkında detaylı bilgi almak için www.benimprofilom.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Yorumları Göster

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir