Çocuk Haberleri

Bilgi Eğitim’den Anne-Baba Okulu Programı

Bilgi Eğitim, ebeveynlerin çocuklarıyla daha etkili bir iletişim kurmalarını sağlamayı amaçlayan eğitim programı Anne-Baba Okulu programını başlatıyor. Üç hafta sürecek olan program, Bilgi Üniversitesi’nin Bursa’daki merkezi BilgiBursa’da yapılacak.Bilgi Üniversitesi Anne Baba Okulu

Prof. Dr. Doğan Cüceloğlu’nun da katılacağı eğitim programında, önceki kuşaklardan aktarılan değerler, çocuklarla kaliteli ve etkili iletişim kurma teknikleri aktarılacak.

“Çocuğumla iletişim kurarken kendi ebeveynlerimle ilişkimden neler getiriyorum? Onunla kendi tercih ettiğim ilişkiyi kurabiliyor muyum? Neden bazı davranışları beni özellikle sinirlendiriyor? Oyun nerede biter, disiplin nerede başlar? Çocuğumun başarılı olmasını isterken mutluluğundan ödün mü veriyorum?” gibi sorulara odaklanacak olan Bilgi Eğitim Anne Baba Okulu programı, toplamda 15 saat sürecek.

Eğitimler 19 Kasım ile 3 aralık tarihlerinde cumartesi günleri yapılacak. Programa katılım ücreti 1100 TL olarak belirlendi. Detaylı bilgi almak için bursa@bilgi.edu.tr adresiyle iletişime geçebilirsiniz.

Yorumları Göster

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir