Kültür Sanat

CarrefourSA, “Gezegen C” Tiyatrosu ile Türkiye Turuna Çıkacak

CarrefourSA, çocukların taze gıdanın önemi hakkında bilgilenmesi amacıyla Beşiktaş Kültür Merkezi ile iş birliği yaparak, yeni bir proje başlattı.

“Gezegen C” adını taşıyan tiyatro oyunu ile Türkiye’yi dolaşmaya başlayacak olan CarrefourSA, BKM iş birliği ile Türkiye’nin farklı bölgelerinde yaşayan çocukları, taze gıdaların önemini anlatan tiyatro oyunu ile buluşturacak. Ücretsiz olarak gösterilecek olan Gezegen C tiyatro oyunu, CarrefourSA kartı ile yapılan alışverişlerde tüketicilere hediye edilecek.

CarrefourSa Çocuk Tiyatrosu

“Gezegen C” tiyatro oyununun galası 9 Ocak’ta Beşiktaş Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek. Galanın ardından, 14 farklı ilde gösterilecek olan Gezegen C oyunu, 23 Nisan 2016’da yeniden İstanbul’da çocuklarla buluşacak.

Gezegen C Tiyatro Oyunu Hakkında

Sebze ve meyvelerin; müzik ve danslar ile anlatılacağı tiyatro oyunununda Gezegen C’nin sembolü İnek C’nin hikayesi anlatılıyor. Eğlence ile dolu gezegende mutlu olmayı başaramayan İnek C, meyve ve sebzelerin tadına bakıyor. Ancak yiyeceklerin taze olmadığını gören İnek C, sürekli mutsuz olur. Gezegen C’nin iki sevimli çocuğu Toprak ve Su ise İnek C ile arkadaşlık ederek taze meyve ve sebzeleri keşfetmesini sağlar. İnek C, sürekli yediği bayat meyve ve sebzelerin Bay Bayat tarafından verildiğini anlayınca, Toprak, Su ve İnek C, Bay Bayat’ı durdurmak mücadelesi vermeye başlar.

“Gezegen C” Ocak 2016 Programı

“Gezegen C” 10 Ocak Pazar günü Kocaeli Sabancı Kültür Merkezi’nde, 16 Ocak Cumartesi günü Mersin Kongre Sarayı’nda ve 23 Ocak Cumartesi günü Ege Üniversitesi AKM’de çocuklar ile buluşacak.

5 Yorum

5 Yorum

 1. Hüseyin

  9 Nisan 2016 at 18:10

  Gezegen c tiyatrosu bugün Samsun’daydı. Çok eğlenceli ve keyifli bir gösteriydi. Emeği geçen herkese teşekkürler. “Bay BAYAT” doğum gününüz kutlu olsun🎂

 2. suzan

  30 Mart 2016 at 19:22

  lütfeeeennnn Artvin/ Arhavi ‘ye de gelin

 3. Zuhal

  24 Mart 2016 at 09:32

  Merhabalar, Antalya’ya ne zaman geliyorsunuz .

 4. GÜL

  10 Mart 2016 at 12:10

  YANİ ALIŞVERİŞ YAPMADAN DİREK ÜCRETSİZ GÖSTERİYİ İZLEYEMEYECEĞİZ???DOĞRU MU ANLAMIŞIM? ÜCRETSİZ BİR OYUN İÇİN 75 TL LİK ALIŞVERİŞ YAPMAM GEREKİYOR DEĞİL Mİ?

  • Editor

   10 Mart 2016 at 19:04

   Merhaba Gül, CarrefourSa kartıyla alışveriş yapan müşterilere hediye ediliyor oyun bileti. Maalesef direkt ücretsiz değil 🙁 @Gül

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir