Belirli Gün ve Haftalar

Cicicee 23 Nisan Çocuk Etkinlikleri

Cicicee 23 Nisan Çocuk Etkinlikleri’ni Kaçırmayın, Eğlenceye Uzak Kalmayın!

Cicicee 23 Nisan Çocuk Etkinlikleri

23 Nisan Ulusal Egemenlik Çocuk Bayramı’nda da çocuklarımızı unutmayarak, tüm çocuklar için City’s Nişantaşı AVM’de birbirinden eğlenceli aktiviteler ve yarışmalar hazırladık.

Sizi ve çocuklarınızı, sadece dijital dünyada değil, gerçek hayatta da eğlendirmeye ve güldürmeye devam ederek, “ Cicicee 23 Nisan Çocuk Etkinlikleri” ile bu özel günün tadını çıkarmaya davet ediyoruz.

23 Nisan Perşembe günü, 13:00 –19:00 saatleri arasında City’s Nişantaşı AVM’de gerçekleştirilecek olan “Cicicee 23 Nisan Çocuk Etkinlikleri” kapsamında neler mi var?

Çocukları eğlenirken, düşündüren Twister yarışması, heyecandan yürekleri yerinden oynatan Nintendo Wii Turnuvası, rengarenk balonlar ve kukla gösterisi, yaratıcılıklarını ortaya çıkaran resim, oyun hamuru ve kum boyama köşesi, gün boyunca eğlenceli şarkılar ile mini disko, birbirinden lezzetli mini ikramlar ve renkli kostümleriyle karşınıza çıkacak olan kahramanlar ve daha fazlası, Cicicee’nin 23 Nisan Çocuk Etkinlikleri’nde buluşacak. Çocuklar, sadece eğlenmek ile kalmayacak, heyecanlı yarışmalarla dolu bir günün de tadını çıkaracak. Tüm bunlar için, 23 Nisan’da City’s Nişantaşı’na uğramayı sakın unutmayın!

Destekleyenler

Eberhard Faber (Argepa)

Hasbro

Playdoh- Hasbro - Destekleyenler
Twister - Hasbro - Destekleyenler

Nortec Eurasia (Nintendo)

Nortec Eurasia (Nintendo) - Destekleyenler

Pelit Pastaneleri

Pelit Pastaneleri - Destekleyenler

Sanat Malzemeleri

Sanat Malzemeleri - Destekleyenler

Yorumları Göster

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı