CiciceeTV

Çocuğunuzla İzleyebileceğiniz Çizgi Filmler

Çocuğunuzla izleyebileceğiniz çizgi filmler listemizi, çocuğunuzun çok eğlenerek izlediği fakat sizin pek de keyif almadığınız çizgi filmlere mecbur olmadığınızı hatırlatmak için hazırladık.

Çocuğunuzla İzleyebileceğiniz Çizgi Filmler Listesi

Booba

booba

Küçük Booba için dünya gizemlerle dolu. Ancak o, çevresindeki tuhaf olaylara olan merakı sayesinde günlük hayatında çeşitli maceralarla karşılaşıyor.

Booba oldukça sevimli bir yaratık. Bu sevimli varlığın gün içerisinde yaşadıkları sessiz bir çizgi film olarak anlatılıyor. Sadece müziğin eşlik ettiği Booba adlı çizgi filmde gizemli olayların Booba’nın merakı ve çabasıyla güzel şekilde sonlandırılması anlatılıyor. Booba mavi gözleri ve pembe cilt rengi ile oldukça sevimli bir yaratıktır. Gün içinde herkes için olağan durumlar Booba için içinden çıkılmaz hale gelmektedir. Booba bu sıradan günlerde başına gelen olağan durumlardan bir şekilde kurtulmanın yollarını bulmaktadır. İnternet üzerinden ve film izleme platformlarında çocukların en çok izledikleri karakter ve ona ait çizgi filmler arasında yer alan Booba şirin ve iyiliksever haliyle çocukların sevgilisi haline gelmiştir.

Nerede yayınlanıyor? Netflix

Puffin Rock

Kutup martısı Oone, muhteşem Puffin Rock adasında küçük kardeşi ve arkadaşlarıyla birlikte doğayı, arkadaşlığı ve ailenin önemini keşfettiği mutlu bir hayat sürmektedir.

Nerede yayınlanıyor? Netflix

Teen Titans Go!

Teen Titans Go!, Michael Jelenic ve Aaron Horvath tarafından yapılmış olan bir ABD yapımı animasyon televizyon dizisidir. Dizi ilk olarak Teletoon tarafından Kanada’da 6 Eylül 2013 tarihinde yayınlanmıştır. Amerika’da 23 Nisan 2013, Türkiye’de ise 1 Haziran 2015’te yayına başlamıştır.

Süper kahraman ev arkadaşları Robin, Starfire, Raven, Beast Boy ve Cyborg didişmekten ve rekabet etmekten vakit bulduklarında Jump City’yi kötülerden korur.

Nerede yayınlanıyor? Cartoon Network ve Netflix

The Powerpuff Girls

Klasik animasyon dizisinin bu yeni uyarlamasında “şeker, baharat ve iyi olan her şey” şehri kötü adamlardan kurtarmak için geri dönüyor.

Powerpuff Girls, Emmy Ödüllü kazanmış Craig McCracken tarafından yapılmış bir Amerikan animasyon serisidir. 1992 yılında yaratıldığında adı Whoopass Stew’dir.

Nerede yayınlanıyor? Cartoon Network ve Netflix

Çizgi filmler hakkında daha fazla bilgi almak için Çizgi Film Nasıl Yapılır? sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Yorumları Göster

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir