Çocuklar için Eğlence

Çocuk gözüyle Fenerbahçe sevgisi

Sarı Lacivert Derneği, “Çocuk Gözüyle Fenerbahçe Sevgisi” konulu resim yarışması düzenleniyor. Yarışmaya, İstanbul’da oturan 7-12 yaş grubundaki çocuklar katılabiliyor.

Serbest teknikle yapılacak resimlerde suluboya, pastel, renkli kalem gibi her türlü malzeme kullanılabilecek. Resimlerin en az 20 x30, en fazla 35 x 50 ebatlarında olması gerekiyor.

Yarışmada dereceye giren eserler “Geleceğin Renkleri: Sarı Lacivert” konulu resim sergisinde sergilenecek. Ayrıca ödül alan eserler, Sarı Lacivert Derneği’nin 2009 yılı takviminde yer alacak.

İlk 12 eser arasında başarı ödülleri ,mansiyon ve özel ödüller paylaştırılacak. Başarı ödülüne layık görülen çocuklara ödül olarak bilgisayar,yazıcı, ve futbolcuların imzaladığı Fenerbahçe forması verilecek.

Özel ödül almaya hak kazanan çocuklara ise hediye çeki ile futbolcuların imzaladığı Fenerbahçe forması armağan edilecek. Mansiyon kazananlar ise hediye çekinin yanı sıra futbolcuların imzaladığı topun sahibi olacak.

Ayrıca jürinin ön elemesinden geçen tüm eser sahibi çocukların Fenerbahçe antremanına götürülerek futbolcularla ve teknik heyetle buluşmaları sağlanacak.Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu Stadı ve Fenerbahçe Müzesi gezdirilecek.

“Çocuk Gözüyle Fenerbahçe Sevgisi” konulu resim yarışmasının jüri üyeleri şu isimlerden oluşuyor: Bedri Baykam (ressam), Can Barslan (Karikatürist), Selçuk Yula (Spor yazarı), Feryal Pere (Fenerbahçe TV Yüksek Kramponlar Programı yapımcı-sunucu), Rahmi Eyüboğlu (sanat eleştirmeni) ve Yalçın Haker (Sarı-Lacivert Derneği Başkanı)

Yarışmayla ilgili ayrıntılı bilgi almak isteyenler Sarı Lacivert Derneği’nin (216) 449 45 00- numaralı telefonunu arayabilirler.

Eserlerin 28 Kasım Cuma akşamı saat 17.00’ye kadar Sarı Lacivert Derneği’nin Fenerbahçe’deki Fener Kalamış Caddesi, Sinan Apt 93/5 Fenerbahçe-Kadıköy İstanbul adresindeki dernek merkezine ulaştırılması gerekiyor.

Yorumları Göster

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.