Alışveriş

Çocuklar için Karne Hediyesi Seçenekleri

Hepsiburada.com karne dönemi satış verilerinden yola çıkarak, çocuklar için en fazla tercih edilen karne hediyelerini açıkladı.

Yapılan analize göre  oyun konsolları, cep telefonları, bilgisayarlar ve dijital fotoğraf makineleri gibi teknolojik ürünler en popüler karne  hediyeleri seçenekleri arasında yer alıyor.

Çocuklar Elektronik Cihazlara İlgi Gösteriyor

Çocukların teknolojik ürünleri sevmekle birlikte sokakta oynama özleminin de olduğunu analiz eden hepsiburada.com, teknoloji ürünlerinin yanı sıra bisikletlerin de çocuklar tarafından ilgi gördüğünü, ailelerin de karne hediyesi olarak bisikletleri sıklıkla tercih ettiklerini belirtti.

Tüm bu ürünlerin yanı sıra klasik kol saatleri, pek çok eğlenceli oyuncak çeşidi, genç odası, dekorasyon ürünleri, hobi ürünleri, kitaplar, gitarlar, orglar, kulaklıklar ve spor ürünleri de çocuklar tarafından karne hediyesi olarak tercih ediliyor.

En çok karne hediyesi alışverişinin yapıldığı iller ise İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya, Kocaeli, Muğla, Balıkesir, Tekirdağ ve Konya olarak sıralanıyor.

Yorumları Göster

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir