Çocuklar için Cicicee

Çocuklar İçin Parti Mekanları

Parti evleri, ebeveynler yerine, çocukların doğum günü partilerini baştan sona hazırlıyor. Bunun yanı sıra, evi parti yapmaya müsait olmayan ve organizasyona ayıracak vakit bulamayanlar için de çok etkili bir alternatif. Bu nedenlerden dolayı, günümüzde parti evlerine olan ilgi gitgide artıyor.

Parti evleri, çocukların istediği temalara bağlı olarak kostümler yapıyor, animatörler ve palyaçolar eşliğinde çocuklara farklı aktiviteler sunuyor.

Play Inn

Çocuğunuza Play Inn’de unutamayacağı bir doğum günü partisi hediye edin. Çocuğunuz ve arkadaşları macera ve sürprizlerle dolu bir doğum günü yaşarken siz de ebeveynlere özel olan kafeteryada misafirlerinizi rahatça ağırlamanın keyfini yaşayın.

Play Inn, çoğunlukla 1-9 yaş arasındaki çocuklar için doğum günü partileri düzenliyor.

Adres: Bayar Cad. Sıtmapınar Sok. No: 17 Kozyatağı – Kadıköy

Hoki Poki Enyjoy Club

Hoki Poki Enyjoy Club, 0-12 yaş aralığındaki çocuklar için farklı konseptlerde partiler düzenliyor.
Düzenlenen partilerde, kişiye özel temalı süsleme, doğum günü, baby shower ve diş buğdayı partileri, pinyata, her türlü ikram (temalı butik pasta, cupcake, cake-pop, kurabiyeden oluşan şeker büfeleri, tatlı-tuzlu ikramlar), yaş gruplarına göre farklı animasyonlar, bahçe oyunları, yüzboyama, yarışma, sanat veya botanik etkinlikler gibi aktiviteler düzenleniyor.

Adres: Erenköy Mah. Çamlı Köşk Sok. Gardenya Çıkmazı No:6 34738 İlk Beş Köşkü – Kadıköy

Yoyo Kids Club

Yoyo Kids Club, çocukların yaş gruplarına uygun eğlenceli oyun hizmetleri sunuyor. 0-12 yaş grubundaki çocuklar, 2 saat boyunca animatör eşliğinde oyunlar oynuyor. Animatör, yemek esnasında da çocuklara eşlik ediyor.

Adres: Yazmacı Tahir Sok. No:30 Bostancı – Kadıköy

Baby Symphony

Baby Symphony, Ayça Tekin Keleşoğlu tarafından 2005 yılında, 4 ay-4 yaş arasındaki çocuklara klasik müzik bazlı özel bir eğitim programı sunmak amacıyla kuruldu. Baby Symphony’de yapılan partiler yaklaşık 3 saat sürüyor. Çocuklar önce klasik müzik aletlerinin tanıtıldığı bir derse başlıyor. Ardından doğum günü şarkıları söylenerek, pasta üflemeye ve oyunlara geçiliyor.

Adres: Küçükbebek Cad. Yeniyol Sok. No:16/12 A Bebek – Beşiktaş

KidsZone

KidsZone, 0-12 yaş Çocuk Aktivite Merkezi ve Parti Evi. 240 metrekare düz alanı, 4 metre tavan yüksekliği, bahçe bölümü ve 8 senelik tecrübesi ile ziyaretçilerine ferah bir mekan sunan KidsZone’de, çocuklar için özel yapılmış çocuk mutfağı, 2 katlı Orman Temalı Top Havuzu, 35 metrekare tırmanma duvarı, çok amaçlı spor-oyun salonu, sanat köşesi ve oyun odaları bulunuyor.

Merkezde, doğum günü partileri ve özel gün partileri (Cadılar Bayramı, Yeni Yıl Partileri, Sünnet ve Baby Shower, Diş Buğday Partileri) düzenleniyor. Partilerde, kurabiye pişiriliyor, dağcı bir eğitmen eşliğinde tırmanma duvarına tırmanılıyor, Mucizeler Atölyesi’nde eşsiz deneyimler yaşanıyor. Tüm bunların yanı sıra, dilerseniz çocuklarınıza, hayallerindeki kahraman süslemelerini, kostüm ve oyunlarını hediye edebiliyorsunuz.

Aktivite veya karakter temalı doğum günü partilerinde; kostüm, süsleme ve temaya uygun oyunlar eşliğinde, çocuğunuz ve siz unutulmaz anlar yaşayacaksınız.

Adres: Demiryolu Celal Turşucu Sok. Burç Sitesi. C Blok No: 19 Feneryolu – İstanbul

SMN Tat Merkezi

Semen Öner senelerdir sevdikleri için kurduğu sofralardan aldığı hazzı tam zamanlı uğraş haline dönüştürmeye karar verdi. Bu işi uzmanlarından da öğrenmek üzere Paris Le Cordon Blue şeflik okulunda profesyonel eğitim gördü. Ve 2003 yılının sonbaharında müthiş bir enerji ile MUTFAKTAYIZ! kuruldu. Türkiye’de aktif olarak 5 senedir bu mesleği yemek kursları, butik pastacılık, catering, yemek stilistliği ve restoran danışmanlığı ile sürdürüyor.

Kurumda, 4-12 yaş grubu çocuklarına yönelik parti organizasyonları ve partiler için pasta, diyabetik pasta hizmetleri de veriliyor.

Adres: Nuri Paşa Cad. No: 158 Yeniköy – Tarabya – Sarıyer

Ataşehir Bonbon Parti Evi

Ataşehir Bonbon Parti Evi, 11 yıldır parti evi organizasyonu deneyimiyle doğum günü partisi organizasyonları, temalı doğum günü partileri ve konsept doğum günü partileri düzenliyor. Ekonomik parti paketleri seçenekleri de mevcut. Sadece mekan kullanımı, ekonomik her şey dahil ve süper paketten oluşan doğum günü paketleri var.

Adres: Meriç Cad. Kamelya Çarşı 2. Kat No: 20 Ataşehir – İstanbul

İTÜ Bilim Merkezi

Partilerinizde palyaçolardan daha fazlasını görmek istiyorsanız, İTÜ Bilim Merkezi’nin düzenlediği bilimsel eğlence destekli doğum günü partilerini deneyebilirsiniz.

İTÜ Bilim Merkezi’nde doğum günü partinize, bilim gösterisi ya da bilim atölyelerinden birini dâhil edebilirsiniz.

Adres: İTÜ Taşkışla Kampusu- Beyoğlu İTÜ Bilim Merkezi

Muzipo Kids

3-12 yaş aralığındaki çocukları her anlamda geliştirmeyi hedefleyen Muzipo Kids, çocuklara hareket eğitimi veriyor; onlar için oyunlar, atölye çalışmaları ve partiler düzenliyor. Muzipo Kids’te yapılan doğum günü partileri, fiziksel aktivite ağırlıklı oluyor. Düzenleyeceğiniz doğum günü partisindeki temaları siz seçebiliyorsunuz.

Adres: Caferağa Mah. Albay Faik Sözdener Cad. İffet Gülhan İş Merkezi No: 9 Kat: 3 – Kadıköy
Turkuazoo

Çocuğunuz için farklı bir doğumgünü partisi düzenlemek ister misiniz? Turkuazoo Akvaryum’da onbinlerce deniz canlısı arasında eğlenceli bir doğum günü kutlaması yapabilirsiniz. Turkuazoo maskotu tarafından pasta servisi, özel rehberli akvaryum turu, dalgıçlar tarafından su altında açılan doğumgünü kutlama mesaj pankartı, atölye çalışmaları ile çocuğunuz arkadaşları ile birlikte Turkuazoo’da kutladığı doğum gününü hep hatırlayacak.

Turkuazoo’da 0-10 yaş grubundaki çocuklar için doğum günü partileri düzenleniyor. Maximum 8 çocuk olmak üzere rezervasyon yaptırılması gerekiyor.

Adres: Forum İstanbul, No:5/5 Kocatepe Mah. Paşa Cad.34045 – Bayrampaşa

İstanbul Oyuncak Müzesi

Geçmişten günümüze her türlü oyuncağın sergilendiği İstanbul Oyuncak Müzesi’nde, aynı zamanda çocuklar için doğum günü etkinlikleri düzenleniyor. Çocuklar, iki saat süren doğum günü etkinliklerine müze içerisinde gezintiye çıkarak başlıyor. Etkinlikler, en az 15 kişilik gruplar için düzenleniyor.

Adres: Ömer Paşa Cad. Dr. Zeki Zeren Sok. No: 15 – Göztepe

Party Kids

4 katlı müstakil bir binada hizmet veren Party Kids’in en üst katında disko, karaoke ve sinema partileri yapılıyor. Bir alt katında, çocukların yemeklerini yiyebilecekleri ve pasta kesebilecekleri parti odaları var. Giriş katında ise, cafe bulunuyor. Outdoor bahçe partilerinin yapıldığı Party Kids, 120 kişiye kadar davetliyi ağırlayabiliyor.

Adres: Fulyalı Sokak no:24, Levent – Beşiktaş

 

9 Yorum

9 Yorum

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.