CiciceeTV

Çocuklarla İzlenebilecek 10 Animasyon Filmi

Çocuklarla izlenebilecek 10 animasyon filmi listesi hazırladık. Birbirinden eğlenceli ve aynı zamanda eğitici bu animasyon filmleri hem çocuğunuz hem de siz çok seveceksiniz.

Çocuklarla İzlenebilecek 10 Animasyon Filmi Listesi

Kung-Fu Panda

Kung Fu Panda 3 Fragman

Çocuklar bu aksiyon filmini severler, ebeveynler ise görüntüleri ve mizahı severler.

Lego Filmi

Lego ninjago filmi

Bir ebeveyn olarak muhtemelen legodan haberdarsınızdır ancak bu aynı zamanda yüreklerinizi sarsacak bir maceradır. Animasyon harika, tıpkı şarkı gibi.

Robotlar

En iyi animasyon filmlere gelince, yüksek standartlarımız var, ancak bu filmdeki sevimli ve ilginç robotlar karakter, çekicilik ve sıra dışı bir dokunuşla hayat buluyor.

Ejderhanı Nasıl Eğitirsin

İlham verici, merak uyandırıcı ve kesinlikle yetişkinler için alaycı bir mizahla dolu.

Oyuncak Hikayesi

Oyuncak Hikayesi

Dünyadaki en iyi animasyon filmlerinin çıtasını kademeli olarak yükselten cesur bir macera hikayesi. Çocuklar, tanıdıkları ve sevdikleri oyuncaklarla ilişki kurarken, derin temalar da ebeveynlerin kalbini hedefler.

Aslan Kral

Aslan Kral

Bu animasyon filmi tam bir klasik. Tüm aile birlikte bir safarinin nasıl planlanacağını izlemek harika olur.

Bay Peabody ve Sherman

Bu filmi henüz görmediyseniz, listenizde ilk sıralara yerleştirin. Hem en genç hem de en yaşlı izleyicileri kendi taraflarından tutmaya başlayacak bir mizah seviyeleri var. Dahası şimdiye kadarki en ilgi çekici tarih dersi.

Shrek

Shrek, Disney’in şeker kaplı masallarından ayrılıyor ve üzerlerine farklı ve biraz daha koyu renkte bir eğri çiziyor. Bununla birlikte, Shrek ve Donkey’in antikacıları en küçük izleyicileri memnun etmek için yeterliyken, filme eşlik eden popüler şarkılar yetişkinleri hedefliyor.

Çılgın Hırsız

Çılgın Hırsız 2 Çocuk Filmleri DVD'leri

Ne diyebiliriz ki, saf komedi değeri söz konusu olduğunda Minyonları yenecek bir şey yok. Bunu üç parlak kız ve dünya çapındaki kötü adam için bir evlat edinme masasının yanına koyun ve inanılması gereken bir filminiz var. Sağlam bir aile favorisi olmak için aday.

Denizin Şarkısı

Bu, sevimli ve büyüleyici bir İrlanda hikayesi. İzleyen herkesin gönlüne girecek efsanelerin ve sihrin animasyonlu bir macerasıdır.

Yorumları Göster

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir