Anne Baba Okulu

DBE Çocuklar için Düşünme Yaz Okulu 2016

DBE Davranış Bilimleri Enstitüsü, “Çocuğunuza Düşünmeyi Öğretiyoruz” temalı bir eğitim programı düzenliyor. 20 Haziran ile 1 Temmuz 2016 tarihleri arasında düzenlenecek olan eğitime 1. ya da 2. sınıfı bitirmiş öğrenciler katılabilecek.Üstün Zekalılar

20 Haziran ile 1 Temmuz tarihleri arasında, 10 gün boyunca saat 10.00 ile 13.00 arasında devam edecek olan DBE Çocuklar için Düşünme Yaz Okulu, Esentepe’de bulunan DBE Eğitim Salonları içerisinde gerçekleşecek.

Çocuklar için Düşünme Yaz Okulu kapsamında, çocuklara Samuel Bloom temel alınarak geliştirilen Düşünme Eğitimi Programı uygulanacak. Çocuklar DBE Çocuk ve Genç Psikolojik Danışmanlık Merkezi Uzman Klinik Psikologlerı Cemre Sosyal ve Ayşegül Moral tarafından eğitim alacak.

DBE Düşünme Yaz Okulu İçeriği

DBE Düşünme Yaz Okulu, çocukların eleştirel düşünme becerilerini geliştirmeleri sağlamak, yaratıcılık ve yetenek alanlarına katkı sunmak ve çocuklara soyut düşünme kabiliyeti kazandırmayı hedefleyecek. Küçük bir grup içinde, çocuklar çeşitli egzersizler yaparak, oyun ve grup etkinliklerini, deneyimsel yollarla öğrenebilecek.

İlkokul 1. veya 2. sınıfı bitirmiş çocukların katılabileceği DBE Çocuklar için Düşünme Yaz Okulu 2016 hakkında detaylı bilgi almak için www.dbe.com.tr/tr/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Yorumları Göster

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı