Çocuklar için Eğlence

Deniz altı yaşamı resmedin

GlaxoSmithKline (GSK) tarafından düzenlenen “8. Sterimar Resim Yarışması” başlıyor. Son katılım tarihi 13 Nisan olan yarışmada, kazananları büyük sürprizler bekliyor.

Sadece ilköğretim öğrencilerine açık olan yarışmanın birincilerine Nintendo Wii, ikincilerine i-Pod Nano MP3 Çalar, üçüncülerine ise 250 TL’lik D&R hediye çeki armağan edilecek.

Resim Yarışması Katılım Koşulları
*Yarışma sadece ilköğretim öğrencilerine açık olup iki ayrı kategoride düzenlenmektedir. II. Kategoriye, 1. ve 2. sınıf öğrencileri, II. Kategoriye 3., 4. ve 5. sınıf öğrencileri katılabilir.
* Yarışmaya katılacak eserler mutlaka resim kağıdı üzerine yapılmalıdır.
* Kullanılacak resim kağıdının kısa kenarları en fazla 35 cm, uzun kenarı ise en fazla 70 cm uzunluğunda olmalıdır. Bu boyutlardan daha küçük yapılan eserler kabul edilecek. Bu boyutlardan büyük olan eserler yarışma dışı bırakılacaktır.
* Kullanılacak boya ve kalem çeşidi serbesttir. Her tür boya ile yapılan eserler, yarışmaya katılma hakkına sahiptir.
* Her yarışmacı, yarışmaya yalnızca tek bir eserle katılabilir.
* Yarışmaya GSK çalışanları ile birinci derece yakınları katılamaz.

Eserlerin Teslimine İlişkin Bilgiler
• Yarışmaya katılacak her eser ile birlikte, aşağıda yer alan Yarışmacı Katılım Formu’nun açık ve okunaklı bir şekilde doldurularak gönderilmesi gerekmektedir. Yarışmacı Katılım Formu olmadan gönderilen eserler, yarışma dışı bırakılacaktır.
• Eserlerin en geç, 13 Nisan 2009 Pazartesi tarihine kadar Rekta Halkla İlişkiler, Cemil Bengü Caddesi, Hak İş Merkezi, No:2, Kat:5 Çağlayan/80340 İstanbul adresine gönderilmesi gerekmektedir.
• Ödül töreni 24 Nisan 2009 Cuma tarihine kadar finalistlerin katılımı ile gerçekleştirilecektir. Törenin yeri ve saati finalistlere bildirilecektir. Kazananlar ayrıca, 4 Mayıs 2009 tarihi Vatan Gazetesi’nde ilan edilecektir.

İşte hediyeler
Kategori birincilerine: Nintendo Wii
Kategori ikincilerine: i-Pod Nano MP3 Çalar
Kategori üçüncülerine: 250 TL’lik D&R Hediye Çeki

(Yarışmacı, eserinin yayımlama hakkını GSK’ye ait olduğunu yarışmaya katılarak kabul etmiş sayacak.)

Yorumları Göster

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir