Kültür Sanat

Disney Channel’dan, İyi Bir Dinozor Filmine Bilet Hediyesi

Disney Channel’da yayınlanan “Miles Yarının Ötesinde” çizgi filmini izleyip, sorulara doğru cevap veren çocuklar, sömestr tatilinde vizyona girecek çocuk filmleri arasında yer alan İyi Bir Dinozor filmine bilet kazanma şansı elde edecek.iyi-bir-dinozor

Çocukların disneyturkiye.com.tr adresinden katılabileceği yarışma için son başvuru tarihi 18 Ocak 2016 olarak belirlendi. Çocuklar bu tarihe kadar Disney Channel’ın web sitesinden yarışmaya katılabilecek.

15 Ocak 2016’da vizyona girecek olan Disney Pixar’ın İyi Bir Dinozor filminde, gizemli bir arazide yolculuk ederken, yeni bir arkadaş edinen ve korkularıyla yüzleşip potansiyelini keşfeden kahraman Arlo’nun hikayesini anlatılıyor. “Dinozorların nesli tükenmesiydi, dünya nasıl bir yer olurdu?” sorusunu işleyen filmde, dostluk, aile ve yardımlaşma temaları vurgulanıyor.

Disney Channel’da, hafta içi her gün saat 16.00 ile 19.30 arasında yayınlacak olan Miles Yarının Ötesinde çizgi filmini izleyecek olan çocuklar, çizgi film ile ilgili soruları yanıtlayarak, İyi Bir Dinozor filmi için bilet kazanabilecek. Yarışmaya katılmak için son başvuru tarihi 18 Ocak 2016.

23 Yorum

23 Yorum

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir