Çocuk Kulübü

Disney Çocuk Filmleri (2015-2016)

Walt Disney Animasyon Stüdyoları’nın, yeni vizyona girmiş ya da yakın zamanda vizyona girecek olan filmleri arasında bu yılın sürprizi Kayıp Balık Dory ve Zootropolis de yer alıyor.

  1. Ters Yüz (Inside Out)

Riley’nin babasının işi nedeniyle taşınmalarının ardından değişen hayatını konu alan Ters Yüz, 19 Haziran 2015’te vizyona girdi. Filmin seslendirme kadrosunda sevilen oyuncu Gupse Özay da yer aldı.

Filmin detayları için: Ters Yüz

  1. İyi Bir Dinozor

Milyonlarca yıl önce, bir asteroid dünyaya çarpmasaydı, bugün dinozorlar yaşıyor olabilirdi.

Peki dinozorlar yaşasaydı, dünya nasıl olurdu? Bir dinozorla bir çocuğun hikayesini anlatan İyi Bir Dinozor, 15 Ocak 2016’da vizyona girecek.

Filmin detayları için: İyi Bir Dinozor

  1. Finding Dory (Kayıp Balık Dory)

Kayıp Balık Dory, 2016 yılında 3 boyutlu olarak vizyona girecek. Dory, Nemo, Marlin ve Balıkçı Teknesi Çalışanları’nın da yer alacağı filmde, unutkan balık Dory, ailesi ile birlikte olabilmek için büyük bir maceraya çıkacak. Nemo’nun babasını bulduğu Kaliforniya’dan bir yıl sonra gelişen olaylara yer verecek olan Kayıp Balık Dory, 2016 yılının en fazla merak edilen animasyon filmlerinden biri. Filmin kadrosunda, Ellen DeGeneres, Albert Brooks ve Diane Keaton gibi isimler de yer alıyor.Kayıp Balık Dory

  1. Zootopolis (Zootopia)

4 Mart 2016’da vizyona girecek olan Zootropolis, hiçbir kente benzemiyor. Öyle ki, Zootropolis’in sakinleri hayvanlardan oluşuyor. İyimser bir polis olan Judy Hopps, sert hayvanların yaşadığı bu yerde, polis olmanın ne denli zor olduğunu fark etse de, kendini ispat etmek için numaracı bir tilki olan Nick Wilde ile iş birliği yapmak zorunda kalıyor.

Filmin detayları için: Zootropolis

 

Yorumları Göster

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.