Çocuk Haberleri

Disney Prensesler ve Frozen oyuncak bebeklerini Hasbro üretecek

“Markalı Eğlence Şirketi” Hasbro’nun, Disney Tüketici Ürünleri ile imzaladığı anlaşmaya göre, Hasbro 2016 yılından itibaren Disney Prensesler ile Frozen’ın oyuncak bebeklerini üretecek.

Hasbro, Disney Tüketici Ürünleri ile imzaladığı anlaşma çerçevesinde, 2016 yılından itibaren Japonya hariç tüm dünyada, aralarında Sindirella, Güzel ve Çirkin ve Küçük Deniz Kızı’nın da bulunduğu Disney Prensesler ile Frozen’ın oyuncak bebeklerini üretecek.

Hasbro Başkanı ve CEO’su Brian Goldner, Disney Prensesler ve Frozen’ın oyuncak bebeklerini üretmek için Disney Tüketici Ürünleri tarafından seçilmekten büyük mutluluk duyduklarını belirtti:  “Öncü stratejik yaklaşımımız ve yeniliklerimizle son yıllarda kız kategorisinde önemli bir büyüme elde ettik. Bu bizim tüm dünyadaki kız çocuklarını ve nelerle oynamak istediklerini iyi anladığımızı gösteriyor. Tüm Hasbro ekibi çok sevilen Disney Prensesler ve Frozen kahramanları ile onların hikâyelerinden uyarlanacak yaratıcı yeni oyun deneyimlerini tasarlamayı heyecanla bekliyor.”

Disney Tüketici Ürünleri Başkanı Bob Chapek ise, “Disney Prensesler ve Frozen kahramanları ile ilgili Hasbro ile işbirliği yapmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Halihazırda muhteşem sonuçlar elde ettiğimiz Star Wars ve Marvel işbirliğimizin devamı olan yeni anlaşmamızla bu güçlü ortaklığı daha da büyüteceğiz. Hasbro’nun bugünün tüketicisine kaliteli, yenilikçi ve pazara liderlik eden ürünler tasarlamaya odaklanması, onu dünyanın en popüler kız markalarından birini büyütmek için en iyi seçenek haline getirdi” şeklinde konuştu.

Yorumları Göster

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir