Kültür Sanat

Dünyalı Dergi, Yayın Hayatını Sonlandırdı

2014 yılının Mart ayında yayın hayatına başlayan aylık kültür dergisi Dünyalı, 2016 Temmuz – Ağustos sayısıyla yayın hayatına son verdi.Dünyalı Dergi

8 yaş ve üzeri çocuklara hitap eden Dünyalı Dergi’nin yayın hayatının sonlandırılması ile ilgili açıklama yapan Tudem Yayın Grubu Genel Yayın Yönetmeni İlke Aykanat Çam, Dünyalı Dergi’nin 2,5 yıllık yayın hayatı boyunca birçok alanda fark yarattığını belirterek, Dünyalı ile elde ettikleri başarıyı yeni projelerde kullanılacağını düşündüğünü söyledi.

Dünyalı Dergi, yayın hayatının sonlandırılmasıyla ilgili haberi, son sayısında okurlarıyla şöyle paylaştı:

“Hoşça kal Dünyalı! Ya, evet, hoşça kal. Bu, Dünyalı Dergi’nin 27. ve son sayısı. Ne yazık ki dergimizin yayın hayatı bu sayıyla sona eriyor. Dünyalı’nın yüzlerce sayısını yapmayı ve seninle daha uzun sohbet etmeyi çok isterdik, ama işte sona geldik. İlk sayıdan bugüne kadar seninle buluşmaktan biz çok ama çok keyif aldık.

Hayat böyledir işte; döngülerden oluşur. Bir şeyler başlar ve biter. Ama her döngü hayatı renklendirir ve çeşitlendirir; ona yenilikler katar. Umarız, Dünyalı Dergi de senin hayatını biraz olsun renklendirmiştir.

Bugüne kadar Dünyalı’yı alıp okuduğun, bizimle birlikte düşündüğün, soru sorduğun, sorguladığın, eğlendiğin için sana Dünyalı Dergi ekibi olarak teşekkür ederiz.”

Dünyalı Dergi’nin önceki sayıları hakkında bilgi almak için tıklayınız: Dünyalı Dergi Arşiv

Yorumları Göster

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı