Etiket: "Marvel Süper Kahramanlar"

 • CiciceeTV

  En Sevilen Marvel Karakterleri

  Marvel karakterleri çocuklar tarafından heyecanla takip ediliyor ve her film merakla bekleniyor. İşte o kahramanlar. Marvel Evreni, Marvel Studios tarafından üretilen ve...

 • Çocuk Dergileri

  Marvel Süper Kahramanları – Şubat-Mart 2017

  Marvel Süper Kahramanlar Şubat-Mart 2017 sayısında En Tehlikeli Uzaylılar, Savaş Oyunları ve Özel Bir Çizgi Roman yer alıyor. Ayrıca macera, bulmaca ve posterler...

 • Çocuk Dergileri

  Marvel Süper Kahramanları-Haziran-Temmuz 2016

  Marvel Süper Kahramanları, Haziran ve Temmuz 2016 sayısında çocuklar,"Doğaya Karşı" dosyası ile maceradan maceraya atılıyorlar. Üstelik herkese harika bir hediye de Marvel Süper Kahramanları, Haziran ve Temmuz 2016 sayısında.

 • Çocuk Dergileri

  Marvel Süper Kahramanları-Nisan-Mayıs-2016

  Marvel Süper Kahramanları Nisan ve Mayıs 2016 sayısında çocuklar, 'Asgars Tehlikese' dosyası ile yeni bir maceraya atılıyorlar. Üstelik herkese harika bir hediye de Marvel Süper Kahramanları Nisan ve Mayıs 2016 sayısında.

 • Çocuk Dergileri

  Marvel Ultimate Spider-Man-Aralık 2015

  Marvel Ultimate Spider- Man, Aralık 2015 sayısında çocuklar, S.H.I.E.L.O IQ testine katılıyorlar. Üstelik Spider-man çizgi romanı ve posterleri de Marvel Ultimate Spider- Man, Aralık 2015 sayısında.

 • Çocuk Dergileri

  Marvel Süper Kahramanları-Aralık 2015-Ocak 2016

  Marvel Süper Kahramanları Aralık 2015, Ocak 2016 sayısında çocuklar, android saldırısı ile maceraya atılıyorlar. Üstellik herkese sürpriz bir hediye Marvel Süper Kahramanları Aralık 2015, Ocak 2016 sayısında.

 • Çocuk Dergileri

  Marvel Süper Kahramanları – Ekim-Kasım 2015

  Marvel Süper Kahramanları Ekim-Kasım 2015 sayısında çocukları 'Ultimo Saldırıyor' adlı macera ile buluşturuyor. Marvel Süper Kahramanları bu sayında herkese harika bir hediyeleriyle yeni sayısında.

 • Çocuk Dergileri

  Marvel Süper Kahramanlar – Haziran-Temmuz 2015

  Marvel Süper Kahramanlar, Haziran-Temmuz sayısında çocukları Porcupıne ve Batroc ile maceraya atılacak. Üstelik bu sayıda herkese sürpriz bir hediye verilecek.

 • Çocuk Dergileri

  Marvel Süper Kahramanlar – Nisan Mayıs 2015

  Marvel Süper Kahramanlar Nisan Mayıs sayısında Hulk ve Thor karşı karşıya geliyor. Harika bir hediye ve herkese üç poster de Marvel Süper Kahramanlar yeni sayısında.