Etiket: "Yarıyıl Etkinlikleri"

 • Sömestr Çocuk Filmleri 2017 Sömestr Çocuk Filmleri 2017
  16.1B
  Çocuklar için Cicicee

  2017 Sömestr Vizyondaki Çocuk Filmleri

  2017 sömestr vizyondaki çocuk filmleri arasında Disney’in prenses algısını yıkan yapımı Moana, Düşyeri Yapım’dan çıkan Pepee: Birlik Zamanı ve Dreamworks yapımı Can...

 • deniz-alti-masali-çocuk-tiyatrolari deniz-alti-masali-çocuk-tiyatrolari
  565
  Çocuk Etkinlikleri

  Deniz Altı Masalı Tiyatrosu – Çocuk Etkinlikleri

  Çocuk etkinlikleri kapsamında sahne alacak olan Deniz Altı Masalı, 15 ve 27 Ocak tarihlerinde 1001 Sanat’ta çocuklarla buluşacak. Denizaltında minik bir köy...

 • 212
  Çocuk Etkinlikleri

  Snowworld Antalya – Yarıyıl Etkinlikleri

  Snowworld Kar Dünyası çocuklara yarıyıl tatili kapsamında eğlenceli etkinliklerde bulunma imkanı sunuyor. Snowworld Kar Dünyası etkinlikleri Cicicee'de.

 • 124
  Kültür Sanat

  Madagascar Live Bursa – Yarıyıl Etkinlikleri

  Madagascar Live Show Bursa'da 23-25 Ocak tarihleri arasında yarıyıl etkinlikleri kapsamında gerçekleşecek. Madagaskar Canlı Şov etkinliği detayları Cicicee'de.

 • 125
  Kültür Sanat

  Madagascar Live Ankara – Yarıyıl Etkinlikleri

  Madagascar Live Show Ankara 6-8 Şubat 2015 tarihinde yarıyıl etkinlikleri kapsamında gerçekleşecek. Çocuklar için en güzel yarıyıl etkinlikleri arasında yer alan Madagaskar Canlı Şov detayları Cicicee'de.

 • 173
  Çocuk Etkinlikleri

  Garfield Sihirli Masal Kitabı Canlı Şov

  Garfield Sihirli Masal Kitabı Canlı gösterim, Şubat 2015'te yarıyıl etkinlikleri kapsamında çocuklarla buluşacak. Garfield Live Show hakkında detaylı bilgi Cicicee'de.

 • 168
  Çocuk Etkinlikleri

  Canavar Arabalar Show

  Canavar Arabalar Show Ocak ve Şubat aylarında Sinan Erdem'de gerçekleşecek. Yarıyıl etkinlikleri kapsamındaki en eğlenceli etkinliklerden biri olan şovun detayları Cicicee'de.

 • 6 Ses 1 Hikaye Sömestir Etkinlikleri 6 Ses 1 Hikaye Sömestir Etkinlikleri
  104
  Çocuk Etkinlikleri

  6 Ses 1 Hikaye – Sömestir Etkinlikleri

  Mixer Sanat Galerisi'nde gerçekleşecek 6 Ses 1 Hikaye etkinliği ile çocukların yaratıcılığını arttırmak hedeflenecek. 2015 sömestir etkinlikleri kapsamında düzenlenen etkinlik detayları Cicicee'de.

 • 126
  Çocuk Etkinlikleri

  Hareketli Kareler – Sömestir Etkinlikleri

  Hareketli Figürler Mixer Sanat Galerisi'nde 24 Ocak 2015 tarihinde yapılacak. Sömestir etkinlikleri kapsamında gerçekleşecek olan etkinlik detayları Cicicee'de.

DAHA FAZLA GÖSTER
Yukarı