Aydınlık Bir Gelecek İçin, yarıyıl etkinlikleri kapsamında Ocak ayında Üsküdar Koza Tiyatrosu’nda çocuklarla buluşacak.  Aydınlık Bir Gelecek İçin, enerji verimliliği, doğal kaynakların korunması ve geri dönüşüm konularında birçok mesaj çocuklara iletmeyi amaçlıyor.

Doğal kaynaklar dünyada hızla tükenirken, çevre kirliliği de buna paralel olark hızla artıyor. Bu durumun önüne geçmek için her birey üstüne düşen sorumluluğu yerine getirmelidir. VİKO by Panasonic Aydınlık Bir Gelecek İçin sosyal sorumluluk projesi dahilinde enerji verimliliği temalı oyunu  ile bu sorumluluğu çocuklara aşılamayı hedefliyor.

Çocukları enerji verimliliği alanında bilinçlendirmeyi amaçlayan Aydınlık Bir Gelecek İçin, enerji verimliliğinin yanı sıra doğal kaynakların korunması, geri dönüşüm ve elektrikli ev kazalarına karşı korunma konularında da önemli mesajlara yer veriyor. Eğlendirirken öğretmeyi hedefleyen oyun, enerji verimliliği ve doğal kaynakların bilinçli kullanımı konusundaki sorumlulukların altını çizecek.